Wpis z mikrobloga

Witam

Czy ktoś z was może wesprzeć mnie, a więc rencistę, który od urodzenia ma wadę serca, jestem prawie całkowicie głuchy oraz do tego jestem po dwóch udarach oraz zawale. Jeśli ktoś chce bardziej zgłębić moją historię, to zapraszam do tego wpisu - WYZNANIA JANUSZA
Tak w skrócie, to po udarach musiałem na nowo uczyć się pisać, co trochę mi zajęło, więc w momencie, gdy wszystko szło w dobrą stronę, to dostałem zawału, przez który upadłem na psychiczne dno.

Na dzień dzisiejszy, to nadal brnę w pisanie na temat mało znanych #film, aby pokazać ludziom, że to co nie jest promowane i ma słabe oceny nadal potrafi być dobre i warte uwagi, więc jeśli sami szukacie tytułów #filmnawieczor, to wystarczy wpaść na mój tag #filmowyjanusz lub na stronę na fejsie o tej samej nazwie.

Tak więc, jestem rencistą, który ma tylko rentę, której połowę bierze rodzicielka, abym płacił jej za zrujnowany pokój, a reszta ma mi starczyć na miesiąc, dlatego też mam założoną #zrzutke, w której proszę o 1000 złotych dodatkowych, abym znów nie musiał się martwić o to, że znów będę głodny.
Czy jakoś mogę się wam odwdzięczyć? Jeśli ktoś jest fanem kina i lubi mało znane filmy, to chętnie mu polecę coś wartego uwagi, o ile poda mi gatunek.

Jeśli ktoś z was chciałby mnie wesprzeć, to zapraszam tutaj - ZRZUTKA.

PS Jeśli to wszystko przeczytaliście, a do tego chcecie poczytać o tym jak pamiętam swoje udary i zawał, to zapraszam TUTAJ
PPS Jeśli ktoś nie chce o tym czytać, to polecam dodać na czarno tag #hacerking

#gownowpis #zebrajzwykopem #pomocy #przegryw #wstyd
hacerking - Witam 

Czy ktoś z was może wesprzeć mnie, a więc rencistę, który od urod...

źródło: ITZd59T

Pobierz
  • 10