Wpis z mikrobloga

Zdjęcie nie do powtórzenia, czyli EN57 jako pociąg Kolei Śląskich z Bielska-Białej do Raciborza w Suminie. Nie dość, że dziś już nie da się dojechać bezpośrednim pociągiem na tej trasie, a nawet brakuje opcji z przesiadką w Rybniku (jedynie IC dwa razy dziennie), to KŚ nie dysponuje już żadnymi oryginalnymi kiblami. Można jedynie trafić na zmodernizowane jednostki, a ostatnio na EN57 wypożyczone od Kolei Mazowieckich (które np. w Rydułtowach informują, że zbliżamy się do stacji Warszawa Ursus, serio się zdarzyło xD).

Instagram.

#kibelboners #en57 #kolej #pociagi #pociagiboners #mojezdjecie
choochoomotherfucker - Zdjęcie nie do powtórzenia, czyli EN57 jako pociąg Kolei Śląsk...

źródło: en57

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@DarkZizi: SKM powoli wymienia tabor na nowszy, a zawsze jak jestem w Trójmieście, to strasznie podoba mi się to, że między miastami można szybko i w każdej chwili przejechać pociągiem.

@BigGuy: Dokładnie nie pamiętam, ale kilka lat temu zaczęli strasznie ciąć połączenia na tej trasie, aż w końcu nie zostało nic.

@Jerry664: Na peronie stałam!
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: Zapraszam do Lubuskiego, tam dalej kible jezdza ( ͡° ͜ʖ ͡°) troche duzo powiedziane ze jezdza, relacja Zbaszynek - Rzepin w obu kierunkach sporadycznie jezdzi po 6 i 7 i 15. Ludzie sie wkurzaja, bo dzieciaki nie moga dojechac do/z szkol w Swiebodzinie i w Zbaszynku. Powod? Nie ma oficjalnego, problem ciagnie sie od wrzesnia 2023, pkp milczy, wojewoda milczy, zadne pisma nie dzialaja - ogolnie
  • Odpowiedz