Wpis z mikrobloga

44 469 + 31 = 44 500

Trochę zwiedzanie miasta (nie wiem jak długo pomieszkam jeszcze w Perle Pułnocy, to się muszę spieszyć), trochę testowanie nowych pól danych w #garmin
Co do miasta - tyla lat tu mieszam a dopiero pierwszy raz byłem na skarpie widokowej na Szwederowie, z zabytkową neogotycką wieżą wodociągową. Co do Garmina - zamieniłem sobie zwykły odczyt HR, na taki pokolorowany strefami i wrzuciłem pole z kierunkiem wiatru w relacji do kierunku mojej jazdy. Fajne bo czytelne (to też się koloruje w zależności czy z boku, czy w morde, itd.), a przede wszystkim mieści się na najmniejszym możliwym kafelku w Edge 530 :)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #ruszbydgoszcz

Skrypt | Statystyki
cultofluna - 44 469 + 31 = 44 500

Trochę zwiedzanie miasta (nie wiem jak długo pomie...

źródło: ugJeN4BhgyGQWEc65B7vMMvbHSUejx4H4qBhMZZxcXE-1155x2048

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@G06DbT: to pole wymusza łączenie się apki garmin connect z jakimś serwisem pogodowym (ale nie wiem jakim) i się synchronizuje raz na jakiś czas (czyli trzeba mieć ze sobą sparowany telefon z zasięgiem). Przy czym umówmy się - wiatr rzadko zmienia kierunek w ciągu 2h jazdy, albo rzadko jest inny na dystansie 50 czy 100km.
  • Odpowiedz
  • 0
@G06DbT: akurat ten datafield się nazywa BRM wind (ale jest masa innych podobnych), z poziomu Garmin Connect wchodzisz do Garmin Store, odszukujesz, instalujesz i potem już na urządzeniu ustawiasz w którym miejscu i na którym ekranie chcesz to widzieć. Działa dobrze, choć IMO siła wiatru trochę losowo się zmienia. No ale o kierunek mi chodziło. Czasem na wioskach nie chce mi się zastanawiać czy jadę bardziej na północ, czy bardziej na
  • Odpowiedz