Wpis z mikrobloga

@vikop-ru: Seks z grubą babą jest ciekawsze od seksu z chudym patyczakiem lub dziewica ktora gloryfikuja wykopki. Gruba kobieta jest bardziej zaangażowana niż taka instagramowa modelka bo wie ze musi sie strac bardziej bo ma taka urode. Gruba w lozku jest bardziej podniecajaca, dodatkowo fajniesze sa odglosy niz z chudą. Grube mają wszystko powiększone, mają cipki XXL. W renesansie kanonem piękna była kobieta przy kosci.
@vikop-ru: Grubasy to też ludzie. Nauczcie się kończyć związki / znajomości. Czasem wystarczy spotkanie przy kawie i szczera rozmowa i mamy emocjonalne zamknięcie którego obie strony potrzebują. Nie zapadajcie się pod ziemię.

Jak chcesz pozbyć się grubej dziewczyny to jest prosta metoda, wystarczy kilka spotkań na których wyciągniesz ją na siłkę albo wypad w góry czy inną aktywność fizyczną + do tego ciągłe porównywanie do twojej byłej która była szczuplejsza. 99%
@vikop-ru spotkałem się z taką sytuacją kilka razy. I u kumpli, którzy opowiadali że chcą tak spróbować i im się udało i u dziewczyn, które coś takiego spotkało. Więc nie wiem czy to bait
@vikop-ru: @bastianbastiante @Czekolatka kiedyś tu jakiś Mirek opisywał, że w akcie desperacji się porwał na grubą. Potem miał moralniaka i też wyrzuty sumienia, ale nie dlatego, że jej mu bylo szkoda, tylko jemu było szkoda siebie samego i chyba nawet czuł do siebie obrzydzenie xd

Ja tam nie wiem, ale tamten łepek raczej by nie polecił xD no ale każdy jest inny xd próbujcie chłopaki, może akurat wam podejdzie xD