Wpis z mikrobloga

@vikop-ru: heh taki mój strange pleasure:
ja zalajkowałem jedną parkę na reddit, gdzie kręcą filmiki. Babka jest taka gruba, że jestem jak ten spiderman z mema - nie mogę jakby oderwać wzroku jakby z podziwu ulania się tak mocno i to, że ma różnych partnerów seksualnych, którzy jakimś cudem powstrzymują swój grymas. Tzn. ja rozumiem wszystko, lubię naturalność i to pokazuje też amatorskość -sam jestem ulany, ale kurde nie aż tak
@vikop-ru Takiej grubej w #!$%@? to nie ruchalem, ale kilka razy laska typu “chubby” sie nadziała na pal. I akurat za każdym razem seks był udany, dodatkowo lubię duże dupy więc nie był tragedii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bastianbastiante: z gruba(napoziomie otyłej wioskowej baby) wygląda to tak że się zmęczy leżąc na plecach jak kłoda. Wszystko powyżej tego poziomu powinno wyglądać podobnie lub gorzej.
Za to lekko tłuściutkie względnej(vibe jak nauczycielka która ma trochę tłuszczyku ale chodzi gorach na wycieczce z uczniami) dyma się całkiem przyjemnie. Inny rodzaje podniecenia niż szczupła 18 latka ale i tak bardzo satyfakcjonujace