Wpis z mikrobloga

Tenże wpis skłonił mnie do takiego przemyślenia, że gdybym był dość ładną dziewczyną to celowo próbował(a)bym owinąć sobie wokół palca jednego lub kilku facetów, trzymając ich jednocześnie na dystans, czyli stworzyć tak uwielbiane przez wszystkich #friendzone.. sam byłem ofiarą tego zjawiska nie raz i wiem, że z punktu widzenia faceta to koszmar, ale patrząc z perspektywy dziewczyny, to jest bardzo wygodny i fantastyczny układ. Ofiary friendzony to takie trochę murzyny kobiet. A kto nie chciałby mieć swojego własnego murzyna..?

#przemyslenia #taksobiemysle

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xzn_: no dobra, ale większość friendzonowców zdaje sobie sprawę, że i tak jest na straconej pozycji, więc o małżeństwie z takim osobnikiem mogą sobie tylko pomarzyć, bo zdarza się to raz na milion. A poza tym, gdybyś był kobietą i chciał znaleźć sobie takiego sługę, to też nie myślałbyś o małżeństwie, ale wyłącznie o wykorzystywaniu

@macier13: czasem tak trudno, jak zabrnie się za daleko :(
  • Odpowiedz
@CommanderStrax: Takie osoby są kiepskim materiałem na partnerów bo gdy znajdą lepsza okazję albo gdy wpadniesz w tarapaty to cię rzucą. To typ osób, które kalkulują. To nie jest tak, że tylko swoich fz traktują przedmiotowo, one wszystkich tak traktują.
  • Odpowiedz
@xzn_: tak, ale jeśli trafi na kogoś, na kim jej zależy i z kim chce być, a facet będzie umiał się postawić, to może coś do niej wtedy dotrze.. w sumie facet tkwiący w friendzone tylko jeszcze bardziej psuje taką dziewczynę, bo przyzwyczaja ją do możliwości manipulowania innymi
  • Odpowiedz
@CommanderStrax: ale przy takiej osobie musisz mieć trzymać cały czas gardę, cały czas musisz wzbudzać jakieś zainteresowanie, grać w jakieś głupie gierki. To nie jest materiał na żonę tak jak pisałem, bo nie da się być cały czas atrakcyjnym.

w sumie facet tkwiący w friendzone tylko jeszcze bardziej psuje taką dziewczynę, bo przyzwyczaja ją do możliwości manipulowania innymi


od początku była g---o warta. Moja siostra mimo, że jest tak atrakcyjna,
  • Odpowiedz