Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Daria666: Milego tripu, w jakich warunkach bedzie brane?

A tak najbardziej to z czym leciałeś jeśli mogę spytać?


@Daria666: Weed byl palony codziennie, raz na pare tygodni potrafielm z nudy zarzucic grzyby, wlasnie 2cb, lsd. Troche z dmt/changa sie bawilem. No i ketamina... Od tych 500 dni trzezwosci z trawa mialem raz do czynienia z grzybami i 2 lub 3x mdma. Ale szybko mija ta magia na emce mehh
@nomysza6666: W warunkach domowych z przyjacielem plus muzyczka i takie terapeutyczne chillowanie. Ogólnie zauważyłam że zawsze po emce Moje objawy depresyjne łagodnieją albo całkowicie znikały nawet na kilka miesiecy, dlatego też napisałam, że to taki terapeutyczny haj bardziej, no niestety depresja się nasila u nnie w ostatnich czasach i postanowiłam kupić te leki, bo antydepresanty nie działają jak zwykle ;)
To jeśli chodzi o weed to ja nie bardzo przepadałam, bardziej
@Daria666: No to warunki idealne jak na emke, chyba wiekszosc swoich tripow podobnie spedzalem tulac sie z jakimis babeczkami. Choc nie ukrywam, ze chcialbym odkryc magie emki na jakims festiwalu ale narazie nie ma jak.

Moje objawy depresyjne łagodnieją


@Daria666: Bralem to z dziewczyna, ktora tez ma podobne objawy i wygladalo to podobnie.Pamietam jak raz wzialem emke na ognisku, gdzie byl mieszany i alkohol i trawa, jeden z lepszych tripow
@Daria666:

Co do LSD i grzybów to w życiu bym się nie odważyła, bałabym się ze coś na banie mi wleci czy coś i skończę w psychuszce hehe. Za grube loty chyba dla mnie, mimo że grzyby czy lsd raczej mało uzależniające.


Co ja czytam…

Może po takim LSD nie miałabyś zaburzeń, które wymieniłaś?

@nomysza6666

Choc nie ukrywam, ze chcialbym odkryc magie emki na jakims festiwalu ale narazie nie ma jak.
@Jakis_Leszek: Hmm, nie wiem, słyszałam różne rzeczy na temat tych psychodelików, a że to można się zawiesić czy dostać jakiejś schizofrenia.

@nomysza6666 Taaak, na festiwal też bym chciała jechać i tam coś zarzucić, może w tym roku, kto wie? ;P
że to można się zawiesić


@Daria666: ja bym bardziej sklanial sie ku powiedzeniu, ze psychodeliki wyciagna na zewnatrz wszystko co w Tobie siedzi, gdzies tam deep deep down, a jak sobie z tym poradzisz to Twoja sprawa