Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak ja odbieram te skalę według mojego myślenia.

1-3 dolny poziom - realnie brzydcy nie trzeba debatować xD przypadki jednoznaczne np Robert Kubica, Danny de vito, korwin, przemcel

5-7 - poziom normalny ludzie normalni (średni) - wedle gustu, zależy kogo pytasz. Jeden powie, że brzydki inny że średni a inny że ładny. Ktoś np 5/10 może się bardziej komuś podobać niż 7/10 ze względu na różnorodność gustów/fetyszow

8+ ludzie bardzo atrakcyjni, piękni nie trzeba jakoś debatować wystarczy wpisać w google np pinterest very pretty.

Różnica zazwyczaj to jakieś 3 punkty. Czyli laska 7/10 może być dla kogoś 4/10 lub 10/10 plus/minus. Ktoś np 10/10 z pinterestu to może być np 7/10.

Choć ja jestem zdania, ze jak się przekroczy barierę brzydoty np jest się 5+ to już kwestia gustu bardziej, bo wyjątkowo ładny nie trzeba być xD Wiele razy było, ze mi się bardziej brzydsza podobała od ładniejszej xD Czyli reasumując pomijając skrajności to o kant dupy rozbić to xD Bo tylko można zgodzić się ze jednoznacznymi

#blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
Wiele razy było, ze mi się bardziej brzydsza podobała od ładniejszej xD


@mirko_anonim: W odwrotną stronę już nie działa bo laski mają generalnie 1 typ faceta. Wysoki, umięśniony, hunter eyes, kwadratowa szczęka, symetryczna morda - detale to ewentualnie rodzaj fryzury, kolor włosów, zarost/brak. Ale 5 czy 6/10 dla żadnej nie będzie "ciachem". Było już wiele razy, po co debatować.

PS czwórkę zgubiłeś
@mirko_anonim: Nie bardzo rozumiem skąd pomysł, że Korwin to ma trakcyjność niby w przedziale 1-3/10. Biorąc pod uwagę, że ma już ponad 80 lat to wygląda dobrze jak na swój wiek. No i wysoki jest, ma 189 cm. Jak był młody to moim zdaniem z twarzy był przeciętny