Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik bitwy pod Arrakin to jest jakaś porażka, ja myślę, że to fremeńskie, #!$%@?, głupie społeczeństwo, ta #!$%@? banda imbecyli, która wspierała tych #!$%@?ów Atrydów z Kaladanu, to jest jakieś #!$%@?… nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie, takie zaangażowanie polityczne jak moje, gdzie postawiłem mój ród, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 70 czy 80 ton melanżu, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć Atryda. Harkonnen was tak nie wyruchał, jak wyrucha was Atryda, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu.
To jest dramat #!$%@?. To jest dramat, że w tym antyludzkim Imperium, w tym Imperium, w którym prawdomówczynie, #!$%@?, nie były w stanie powiedzieć, że Szaddama IV zbezczeszczono, że ten człowiek ma 118 planet w znanym Wszechświecie, że te landsraadzkie #!$%@?, powtarzam: landsraadzkie #!$%@?, landsraadzkie #!$%@? tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka utrzymać na Tronie Złotego Lwa.
Będzie was Atryda ruchał w dupę, będzie was Atryda #!$%@? dymał tak, jak was Harkonnen nie dymał. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Muad’Dib śmieć zniszczy was. Iduali, przemytnicy, Gildianie, Bene Gesserit będą wam #!$%@? odbierały smak życia, wy #!$%@? idioci. Arrakijscy, fremeńscy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żył #!$%@? tak! #!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już liniowiec gotowy, z Diuny, i będę się z was #!$%@? fremeńskie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? atrydzkie wspomagali. Nie Corrina, nie Harkonnena, tylko jakieś #!$%@? Jessiki w dupę #!$%@? #!$%@?, Gurneyów Hallecków #!$%@?ńców popierali. To właśnie jest ta #!$%@? Diuna. Przez taką #!$%@?ę Diunę, przez was, #!$%@?, #!$%@?, nic się na tej planecie nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą arrakijskich #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to?
A wam kochani, którzyście walczyli dla mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka sardaukarów, garstka sardaukarów, dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80 (wyłącz ten pas tarczy, bo ci go wyłączę na amen). Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tym Imperium nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasze #!$%@? zapasy wody to jest wasz majestat, wasza godność. Komnata #!$%@? w siczy i taliony wody, to wy #!$%@? Fremeni, #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by się... a, szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? wspomagały Atrydów, niech was Szej-hulud trafi, #!$%@? warci jesteście, antyimperialistami jesteście. Dobranoc.
Co jest #!$%@? Stilgarze? Co chciałeś powiedzieć? No. Dobra, na razie, #!$%@?. #!$%@?, szkoda było 9 spraw w KHOAM, szkoła było #!$%@? ujawniać afery przyprawowej. Ta głupia Diuna, głupi Fremeni #!$%@?, was na pustynię tylko zaprowadzić #!$%@?, dudniki włączyć. Szkoda #!$%@? było na was cokolwiek wy głupie #!$%@? wy.

DaveZ - Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórz...

źródło: Szaddam Stonoga

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@NicolasLatifi: Nie powiedziałem, że nie wiedział, tylko, że nie ma dowodu :) Wiedział pewnie, tak samo jak jego syn Tyran, który zapewne dla żartów przemawiał głosem Hitlera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz