Wpis z mikrobloga

Główna to #!$%@? stan umysłu.
#!$%@? akcja w Szczecinie chłop wjeżdża w kilkunastu ludzi na przejściu w tym dzieci, stan krytyczny poszkodowanych.
Co robią wykopki z głównej?
UKRAINIEC!!!! BANDERY!!!! WINCYJ SOCJALU DLA UPAIŃCÓW!!!!!! UUUU!!!! AAAAA!!!! UGA BUGA!!!

Tymczasem napastnikiem był naćpany polski polak husarz wyklęty.

A już siedziały larwy z głównej z #!$%@? w ręku, że może tym razem się uda i będzie to Ukrainiec.
Ta sama historia była przy zabójstwie na nowym świecie, ostatnio gwałcie w wawie i w wielu innych przypadkach.
Nawet mój pies uczy się na błędach, ale dla planktonu z głównej to za trudne.

#szczecin #wypadek #bekazpodludzi
  • 86
@wcfilmowe ale to wynika z tej sowieckiej mentalności, #bekazpisu i #bekazkonfederacji wpisują się w schemat putinowskiej myśli, chociaż myślą tego nazwać nie można. MEGALOMANIA to się nazywa chyba.
Tak jak z kryciem pedofili w kościele, bo polski ksiądz, katolyk nigdy by tego nie zrobił.
Głupimi łatwo manipulować, patrz pisowiec, gornik, rolnik, beneficjent 500+ z niepełnym podstawowym. Wyłączyli tivi, włączyli myślenie i to potężny błąd i całkowity brak ogłady. Wskazana eksterminacja bo to
właśnie bekę mam z tego, jak się pseudo symetryści oburzyli xD chłop się #!$%@?ł w dziesiątki ludzi i później w 3 auta, wg mnie istnieje duże prawdopodobieństwo, że był naćpany. To dokładnie to samo TO SAMIUTEŃKO co przypuszczanie, że jest konkretnej narodowości, bo #!$%@?ł zbrodnię, wiadomo. Jeden do jednego sytuacja xDDD


@wcfilmowe: Nic nowego, ćpunów na wykopie jest całe zatrzęsienie i na jakąkolwiek krytykę reagują gorzej niż kierowcy na nowe mandaty
@wcfilmowe

aż kolejny raz wrzucę mem mojego autorstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Fajny, ale trochę nieaktualny - zdecydowanie powinieneś dorzucić Dzikiego Trenera do głównej - to teraz autorytet wykopków, cyklicznie w gorących ( ͡º ͜ʖ͡º)
@XpedobearX: Chyba odklejona sekta plusuje swoje szurskie wysrywy i płatne trollowskie memy. Nigdy nie byłem zwykłym mirkiem. Po prostu jak uderzam w twoją bańkę, to nagle jestem tym złym, ale jak jechałem po kucach korwinowcach, to blaskun swój chłop xD
@Blaskun: Lol XD Po prostu gdy ktos sie z Toba zgadza to plusuje, a nie zbiega sie banda zjebow do zaminusowania, bo im nie pasuje. Kiedys byles zwyklym mirkiem, a obecnie masz tak #!$%@? pod garem, ze szkoda patrzec na upadek czlowieka. Jestes przykladem jak wykop lasuje mozg, gdy przedawkowuje sie glowna.


@XpedobearX: to samo od paru lat zaobserwowałem
@wcfilmowe: Jest to efekt dwóch rzeczy
1. Polacy to w wiekszości prości imbecyle
2. Ruska propaganda doskonale zrobiła co miała zrobić.

1 + 2 = p0lacka hołota sądzi, że ta garstka Ukraińców odpowiada za 90% przestepstw w Polsce.