Wpis z mikrobloga

Główna to #!$%@? stan umysłu.
#!$%@? akcja w Szczecinie chłop wjeżdża w kilkunastu ludzi na przejściu w tym dzieci, stan krytyczny poszkodowanych.
Co robią wykopki z głównej?
UKRAINIEC!!!! BANDERY!!!! WINCYJ SOCJALU DLA UPAIŃCÓW!!!!!! UUUU!!!! AAAAA!!!! UGA BUGA!!!

Tymczasem napastnikiem był naćpany polski polak husarz wyklęty.

A już siedziały larwy z głównej z #!$%@? w ręku, że może tym razem się uda i będzie to Ukrainiec.
Ta sama historia była przy zabójstwie na nowym świecie, ostatnio gwałcie w wawie i w wielu innych przypadkach.
Nawet mój pies uczy się na błędach, ale dla planktonu z głównej to za trudne.

#szczecin #wypadek #bekazpodludzi
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wcfilmowe
Bez kitu xD. Nieironicznie zastanawiam się, czy tam po prostu działa jakaś propaganda i ktoś steruje nastrojami na głównej, bo jest mocniej eksponowana na przypadkowych widzów czy co ludzie tam zwyczajnie mają coś z głowami. Niestety nie wiem jaka jest prawda xD
  • Odpowiedz
Skąd wiesz, że był naćpany skoro nikt nie podał tej informacji? Nie różnisz się niczym od ludzi którymi gardzisz. Hipokryzja lvl wykop. Ha tfu!


Ej @wcfilmowe słyszysz, @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol karze Ci przeprosić bo może cpunow i narkotyki obraziłeś.

Dokładnie to samo co #!$%@? całego narodu.
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: Jakiś czas temu był temat głośnego pobicia i na głównej same echa, że Ukrainiec pobił. Mimo braku takiej informacji, poszlak czy dowodów. Oczywiście sprawcą nie była osoba takiej narodowości, ale co zasiali ferment to zasiali. Dla mnie krytyczne komentarze wobec sąsiadów to efekt bycia na celowniku Moskwy.
  • Odpowiedz
  • 4
@Gluptaki: właśnie bekę mam z tego, jak się pseudo symetryści oburzyli xD chłop się #!$%@?ł w dziesiątki ludzi i później w 3 auta, wg mnie istnieje duże prawdopodobieństwo, że był naćpany. To dokładnie to samo TO SAMIUTEŃKO co przypuszczanie, że jest konkretnej narodowości, bo #!$%@?ł zbrodnię, wiadomo. Jeden do jednego sytuacja xDDD
  • Odpowiedz
  • 1
@wcfilmowe wystarczy zbieranina ruskich troli która wyplusuje komentarze hejtujace Ukraińców i się nastawienie łykopków zmienia

Zachowują się jak małpy - kiedy widzą plusy to im się światopogląd zmienia.
  • Odpowiedz
@wcfilmowe: akurat "p0lki" nie mają łatwo na mikroblogy xD ba, na mikro bardzo popularny jest użytkownik podający się za kobietę, który stara się udowodnić, że "p0lki", to zło wcielone. W gorących dosłownie codzie nie, kilka razy dziennie xd
  • Odpowiedz
napastnikiem był naćpany polski polak


@wcfilmowe: polski polak? XcurvaD Przyćpany? Słyszałem wersję, że koleś się leczył psychiatrycznie i zdawało mu się, że ktoś go goni
  • Odpowiedz
@wcfilmowe

@Gluptaki: właśnie bekę mam z tego, jak się pseudo symetryści oburzyli xD chłop się #!$%@?ł w dziesiątki ludzi i później w 3 auta, wg mnie istnieje duże prawdopodobieństwo, że był naćpany. To dokładnie to samo TO SAMIUTEŃKO co przypuszczanie, że jest konkretnej narodowości, bo #!$%@?ł zbrodnię, wiadomo. Jeden do jednego sytuacja xDDD


juz nie rob #!$%@? z logiki, nie napisales, ze prawdopodobnie byl nacpany, czy ze Twoim zdaniem
  • Odpowiedz