Wpis z mikrobloga

Główna to #!$%@? stan umysłu.
#!$%@? akcja w Szczecinie chłop wjeżdża w kilkunastu ludzi na przejściu w tym dzieci, stan krytyczny poszkodowanych.
Co robią wykopki z głównej?
UKRAINIEC!!!! BANDERY!!!! WINCYJ SOCJALU DLA UPAIŃCÓW!!!!!! UUUU!!!! AAAAA!!!! UGA BUGA!!!

Tymczasem napastnikiem był naćpany polski polak husarz wyklęty.

A już siedziały larwy z głównej z #!$%@? w ręku, że może tym razem się uda i będzie to Ukrainiec.
Ta sama historia była przy zabójstwie na nowym świecie, ostatnio gwałcie w wawie i w wielu innych przypadkach.
Nawet mój pies uczy się na błędach, ale dla planktonu z głównej to za trudne.

#szczecin #wypadek #bekazpodludzi
  • 86
@Elberus: dostał zarzuty usiłowania zabójstwa 20 osób, więc tak - jest napastnikiem.

Jedyny fejur, który niestety powtórzyłem za mediami to info, że był naćpany. Edytować już nie mogę, ale przyznaję się do lekkiej hipokryzji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wcfilmowe: a skąd biorą się takie stereotypy ? Z życia, podobnie było i jest z cyganami. U mnie w mieście powiatowym na przestrzeni ostatniego roku jeden pijany ukrainiec uciekając przed policja zabił młodą dziewczynę idącą chodnikiem, a drugi tym razem trzeźwy zmiótł dzieciaka na przejściu dla pieszych... tylko tyle i aż tyle. Jak żyje w tym mieście nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek coś podobnego miało miejsce w wykonaniu polaka. Ciągle czytam