Wpis z mikrobloga

Haahahhaha, oglądam i nie wierzę xD
co on #!$%@?ł z tym wlewem wody? xD Idealne miejsce, mega wygodnie będzie mu się wlewało wodę przez tą dziurę w blacie xDDD
Myślałem że on robi taką giętką rurę żeby móc ją wyprowadzić na zewnątrz i w ten sposób nalać z węża, kranu czy czegokolwiek.. no ale nie mogłem się bardziej mylić xD #!$%@?ło mnie to.
Kolejna sprawa to sama beczka którą kupił za 120zł
ciekawostka, ta sama firma (Sterk) robi też beczki prostokątne, z metalową obejmą dzięki której beczka pewnie jest szczelniejsza.. za 116zł xDDD
https://allegro.pl/oferta/beczka-zbiornik-na-deszczowke-100l-na-wode-atest-13651285748
Mistrz researchu..
Sposób instalacji wody ciepłej/zimnej/prysznica.. Rozumiem że jego plan jest taki że włącza pompkę, otwiera zawór przed bojlerem i woda leci cały czas ze słuchawki bez żadnej kontroli? xD Mistrz! Fantastyczny pomysł. Gdyby tylko były słuchawki z zaworem jak np w bidettach... xD Wtedy nie musiałby nawet tego zaworu robić.. No ale to Yanek.
Jeszcze jeden drobny szczegół, zastrzał w lewych drzwiach szafki... Oczywiście jest zamontowany odwrotnie bo powinien się opierać na dolnym zawiasie xD ale oprócz tego on jest zrobiony z 3 odpadków xD On chyba nie do końca rozumie po co się coś takiego robi xD
Yanek, więcej!!! Czekam co jutro pokaże.

Jestem jeszcze ciekawy jakie genialne rozwiązania w busie ma ten drugi typ bo wyglądają jakby się idealnie do siebie dobrali, to będzie dobry sezon
#yanek #odyn #korsir #gejzpasji
bardzomalyczlowiek - Haahahhaha, oglądam i nie wierzę xD
co on #!$%@?ł z tym wlewem w...

źródło: obraz_2024-02-28_193147532

Pobierz
  • 37
@swinkapl: tak szczerze to co by nie mówić, chłop pewnie normalnie chodzi do roboty, mieszka w domu, jakieś tam pieniadze wolne wrzuci w busa i jest okej. Mi osobiście sie tez nie podoba ta zabudowa ale jeśli to ma być coś takiego ze jedziesz raz na pare miesiecy gdzieś i tylko musisz sie przespać to jeszcze jestem w stanie to zrozumiec - tak jak np miał Korsir, zrobić z 3 desek
@bbul44 dobre pytanie. @zwrotnaskarb Jak to jest z tym myciem? Swoją drogą przy ewentualnym dzwonię którego oczywiście nie życzę masz nikłe szanse na przeżycie gdy ten cały magazyn piwniczny czy inny altankowy zwany wyposażeniem cumpera z siłą x500 poleci Ci na kark, głowę... Spieszmy się oglądać vanlife rów, bo tak łatwo mogą odejść z tego świata.
@owalneYeti: Co do mycia to pewnie tak samo jak korsir w maździe, czyli szukanie publicznych miejscówek do mycia a że jeżdżą szukać w miejscach turystycznych to na pewno raz na jakiś czas coś się znajdzie ¯\(ツ)/¯
@owalneYeti: tak byczku, na dach wleci rura, będzie prysznic taki połowy;) plus w komfortowych sytuacjach stację benzynowe, mój kanał docelowo skupia się na pływaniu jachtem i łodziom motorowa, t4 to alternatywa na zimę, oraz zagraniczne wyprawy ;) co do sprzętu i ewentualnego przebiegu wypadku, doceniam troskę, natomiast, tam nie ma co polecieć nawet w momencie wypadku, łóżko jest przytwierdzone tak że ten bus się rozleci kanapa zostanie 😅 naprawdę przewidziałem taki
@zwrotnaskarb: pozdro ;) no i to mi się podoba, można z tobą normalnie wymienić opinię, porozmawiać. Yanek na każdy komentarz który nie jest klepaniem po pleckach reaguje alergicznie, usuwa i banuje. Moim zdaniem on ma coś nie tak z garem, jak spędzisz z nim trochę czasu we Włoszech to sam będziesz miał opinię. Myślę że to nie przypadek że po wyjeździe do Chorwacji Korsir już nie chce mieć z nim nic