Wpis z mikrobloga

@Bananek2: z tym że w jednoizbowej chałupie mieli sporo miejsca dookoła domu jakąś ziemiankę komórkę wiatę, mnóstwo miejsca do trzymania rzeczy a ta jednoizbowa chałupa służyła w połowie także dla zwierząt i się wszyscy mieścili.
zaraz ktoś powie, że to nie jest przeszkoda do zakładania rodziny, bo kiedyś żyli w 12 osób w jednoizbowej chałupie


@Bananek2: W jednoizbowej chałupie z wielkim polem i lasem obok, gdzie chałupa służyła tylko do spania i gotowania przy piecu a prawie cała aktywność była na zewnątrz
@affairz @onomatopejusz teraz szukam nowego mieszkania w CH i poniżej 65m nawet nie ma co się pchać jak jest się we dwójkę. Czasami myślę że te 60m2 w ogłoszeniu to liczą razem z garażem i piwnicą, nie miałbym nawet gdzie położyć wszystkich swoich rzeczy których mam niewiele.

Dobra, jak ten wypiek oznacza osoby którym odpowiadam? Zaznaczam opa, a mam dodane osobę z największą ilością plusów do tego xD
@onomatopejusz: ja teraz wynajmuję 50m2 i jak ma się dziecko to wszystko #!$%@? zabawkami, ubrankami itp.
2+2 na takim metrażu to jest hardcore, chyba że masz w głowie, że za kilka lat wypierdzielasz na swoje i dzieci malutkie, więc nie potrzebują jeszcze prywatności
ogólnie sypialnia dla starych + po pokoju na każde dziecko to jest minimum
@GladysDelKarmen: my 2+2 w mieszkaniu 96m2 i czuję, że niedługo będzie ciasno. A jak szukaliśmy to mieszkań powyżej 90m jest mega mało. Nie wiem jak ludzie dają radę na mniejszych metrażach z więcej niż jednym dzieckiem