Wpis z mikrobloga

@mentari nadal nie rozumiesz matołku i dodatkowo bezczelnie obrażasz, nie podając żadnych argumentów za twoim stanowiskiem, pomimo, że to ty rozpocząłeś dyskusje z dup.y prosząc o argumenty... no chamiðlo z ciebie i prostak. Eop
@barnej-flinston źródła i badania w kwestiach psychologii przy zagadnieniach tak młodych i złożonych jak adopcja dzieci przez pary homo (a nawet często i w starszych jak psychodietetyka) są tyle samo warte jak chłopski rozum czy dowody anegdotyczne. To nie są nauki ścisłe i jak ktoś powie, że wie jak wyglada ewentualny wpływ to można założyć, że kłamie
@Daqnny: To nie są nauki ścisłe i jak ktoś powie, że wie jak wyglada ewentualny wpływ to można założyć, że kłamie

To jest właśnie chłopski rozum. Chyba, że masz dowód który zaprzecza wszystkim badaniom z zakresu choćby psychologii społecznej. Teza oparta o "to nie są nauki ścisłe" nie jest zbyt wiele warta. Nauki ścisłe nie mają monopolu na prawdziwość.
@malinq Ja za to chciałbym zobaczyć badania, które napodwazalna metoda badawcza udowodnią zupełny brak wplywu orientacji opiekunow. Podczas pisania swojej pracy dyplomowej przejrzałem lekko kilkaset publikacji odnośnie niby prostego tematu wplywu składników odżywczych na psychikę, a i tak dowiedziałem się tyle, że gowno wiadomo xd Biorąc tez pod uwagę jaki jest obecnie popularny pogląd na tematykę LGBT i, że nikt nie chce być cancelowany i posądzany o homofobie, to tym bardziej jestem
napodwazalna metoda badawcza udowodnią zupełny brak wplywu orientacji opiekunow.


@Daqnny: zaraz po tym, jak udowodnisz brak istnienia boga xD

Szczególnie, ze w społeczeństwie widzę wpływ wzorców na dzieci, gdy co druga #!$%@? celebrytka ze Stanów lansuje się trans guwniakiem xd


@Daqnny niepodważalny argument, bez związku z adopcją dzieci przez pary homoseksualne xD
@malinq Argument potwierdzający, że autorytet opiekuna i jego przekonania mogą istotnie wpływać na tożsamość seksualna dziecka. Wątpię, że znajdziesz na to potwierdzenie w badaniach, a jednak się to dzieje
@malinq np. Naomi Watts, Charlize Therone, Jamie Lee Curtis, Cher, Angelina Jolie, Cynthia Nixon, Megan Fox (ta ma 3 guwniaki trans, ale jej się trafiło XD) Badania w tym kontekście to strzelanie na oślep obecnie. Polecam napisać jakaś prace w temacie psychologicznym i samemu się przekonać jak duża jest ich wartość merytoryczna. Dodatkowo bezkrytyczna wiara w publikacje w kontekście lgbt biorąc po uwagę jakie poglądy są obecnie promowane, a jakie zwalczane to
a w czym miałoby mi przeszkadzać to, że pary homoseksualne mają prawa jak wymienione poza adopcją (słusznie)?


@zajencow: No tak średnio "słusznie", bo:
- nie ma żadnych argumentów za słusznością tego stanu, a te, które się wydają słuszne prawactwu nie mają w niczym poparcia
- istnieją dosłownie DZIESIĄTKI badań i meta-analizy, które pokazują, że takie pary nie wychowują dzieci gorzej, np. tu:
https://whatweknow.inequality.cornell.edu/topics/lgbt-equality/what-does-the-scholarly-research-say-about-the-wellbeing-of-children-with-gay-or-lesbian-parents/