Wpis z mikrobloga

jaką dziedzinę programistyczną byś polecił do nauki coby znaleź prace i zrarabiac hajs? (na podstawie swojego doswiadczenia)


@ikimrdbeietocytynal: teraz to żadną, bo pracy jest mało dla nowych xd. Do tego ciężko mi się wypowiedzieć bo moja aktualna praca jest zaledwie moja drugą.
  • Odpowiedz
w Polsce z tego co wiem autyzm konczy sie wraz z osiagnieciem 18 roku życia. Nie bez przyczyny chyba die mowi autyzm dziecięcy( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Theo_Y niby taki dziecięcy, tzw. głęboki czyli kiedy objawy są widoczne od urodzenia daje gorsze rokowania i tylko kilka % ludzi jest samodzielnych w życiu.
  • Odpowiedz
@Theo_Y: Akurat to niestety nie tylko w Polsce, a na całym świecie. Wystarczy, że poszukasz posty po angielsku, na reddicie trochę tego jest, że ludzie nie mogą dostać żadnej pomocy, bo system magicznie po tej 18-stce ma ich w dupie. Nikomu chyba nie opłaca się pomagać, bo z dzieciakami jest łatwo i "terapie" polegają na robieniu jakichś zabaw i tyle.
  • Odpowiedz
@Kamilo67: no taka prawda, #!$%@? jak ktoś jest na tyle zaawansowany ze dostaje diagnoze za łebka i wchodzi z tym gównem w dorosłość "radź se tera #!$%@? sam", no lipa to musi być wtedy
  • Odpowiedz