Wpis z mikrobloga

Allegro protect to żart xD Sprzedawca wysłał mi podrobiony produkt o czym się dowiedziałem od policjanta jakiś czas temu. Sprzedawcy oczywiście nie ma już na allegro. Konsultant z allegro pomógł mi założyć dyskusje, sprzedawca oczywiście ani razu nie wziął w niej udziału (no ciekawe dlaczego XD). Dostałem od nich link do allegro protect, złożyłem wniosek. I dziś przychodzi mi email, że nie mogą mi zwrócić pieniędzy za produkt bo nie odesłałem sprzedawcy towaru (tak jak bym miał taką możliwość) #allegro ##!$%@? #zakupy #januszebiznesu #policja #corobic #pytanie #zalesie #przegryw
Anonek463 - Allegro protect to żart xD Sprzedawca wysłał mi podrobiony produkt o czym...

źródło: 5e6e53d4388edec7de2c5e4b5e77bcb3caf1c5a9

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Anonek463: a jaki miałeś problem z odesłaniem towaru na ten sam adres z którego przyszedł?

Wiesz że możesz odesłać towar nawet jeśli sprzedawca skasuje konto na allegro? Oni tego nie sprawdzają.
  • Odpowiedz
  • 1
@thorgoth: Chętnie bym odesłał ale nigdzie nie dostałem informacji o tym, że mam to zrobić. Poza tym skąd mam wiedzieć z jakiego adresu było wysłane skoro nigdzie to nie jest napisane.
  • Odpowiedz
@Anonek463: odeślesz - nie odbierze paczka wróci do Ciebie, powiesz, że nie odebrał kąża napisać w dyskusji info, że utylizujesz produkt i jest do odbioru tu i tu.

Taka procedura.
  • Odpowiedz
@Anonek463: dziękujemy za sygnał. Będziemy wdzięczni za podanie szczegółów: do weryfikacji potrzebujemy tylko numer wniosku Allegro Protect. Zapoznamy się ze wszystkimi szczegółami i odpowiemy.
  • Odpowiedz
@Anonek463: sprzedaż produktów podrobionych na allegro jest zabroniona, więc jeśli któraś z ofert wzbudzi w przyszłości Twoje wątpliwości - zgłoś ją. Prosimy, napisz do nas przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt i podaj szczegóły sprawy. Nasi eksperci przyjrzą się Twojemu zgłoszeniu. Nie pozostawimy Cię bez pomocy.
  • Odpowiedz