Wpis z mikrobloga

Czołem.

Będę pozbywał się swojej szosy, pomóżcie z wyceną. Czy z uwagi na nieproporcjonalnie tanią ramę do kół, lepiej komplet, czy na części?

Giant Defy 2, rocznik 2016, rozmiar M/L

- Tiagra 4700, mechaniczne hamulce (oczywiście zamontuję dwa blaty z przodu i przerzutkę)
- Rama alu, widelec i sztyca karbą,
- Kierownica Deda 40cm, mostek regulowany KTM,
- Pomiar mocy, Ronde 105, ładowany kabelkiem,
- Suport Token Ninja,
- Koła Vinci 50mm, DT350, kaseta 12-30, opony Coninental UltraSport III, 28c
- Siodełko Fizik Tempo Argo R5

Oryginalnie rama jest w innym kolorze, jest dużo srebrnego, tu jest oklejona czarną folią 3M.
Jeden insert na rurze podsiodłowej jest zerwany.

Są dwa takie na OLX, za ~3k PLN, w stockowych konfiguracjach.

Zapraszam do dyskusji ( ͡ ͜ʖ ͡)

#szosa, #rower
maciup88 - Czołem.

Będę pozbywał się swojej szosy, pomóżcie z wyceną. Czy z uwagi na...

źródło: PXL_20240228_065323535 (1)-min

Pobierz
  • 7
@Poemat: dziękuję, podobnie myślałem, że za całość 4,5k, ale myślałem, że na standardowych kołach, bez pomiaru, za <2k, jednak te koła Vinci mam chyba rok... 3900pln nowe na DT Swiss, na OLX w granicach 3k używane
@maciup88: Z ciekawości dopytam - bo w sumie ciężko mi to sobie wyobrazić. W jaki sposób rower jest oklejony kolorową folią przez co zmienia kolor, a jednocześnie widoczne są napisy i kolorowe elementy na ramie? Folia jest w tych miejscach wycinana (ciężko mi to sobie wyobrazić, bo o ile logo producenta dałoby się raczej wyciąć, to jest też sporo drobniejszych elementów)? Jaki jest koszt takiej zabawy? Mam trochę porysowaną ramę i
@maciup88: Ok, chyba po prostu założyłem, że tego srebrnego było faktycznie jakoś bardzo dużo i musiałeś oklejać właściwie całą ramę. Dzięki za odpowiedź i powodzenia w sprzedaży :)