Wpis z mikrobloga

#perfumy
siemano świry, szukam fajnego zamiennika dla aventusa, wiem jak pachnie ten zapach więc szukam w miarę dobrego odpowiednika.
Mam explorera, wydaje się mi się trochę zbyt "płaski". Próbowałem także dwóch afnanów, szczerze mówiąc nie czuje między nimi różnicy.
Natomiast nie znam club de nuit i cedrat boisa. Jakie opinie macie na temat tych zapachów? czy to prawda że club de nuit jedzie na początku mocną chemią? W sumie to pasuje do wielu arabów. A może nie warto cebulić tylko szarpnąć się na orginalną butlę? Nawet nie chodzi mi tak bardzo o kwestie finansowe (najwyżej będę żreć gruz w tym miesiącu) tylko o parametry które uważam że w oryginale są zwyczajnie średnie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@serbski_schab jak przed pandemią używałem Cedrat Boise to czułem go nawet od rana do wieczora, świetna trwałość, ale nie wiem czy aktualne batche mają taką samą. To nie jest klon Aventusa, zapach jest bardziej waniliowy i oleisty, więc uważaj z aplikacją na ubrania. CDNI zajeżdża chemią przez pierwsze kilkadziesiąt minut, ale później się wygładza, jest bardziej dymny od Aventusa
  • Odpowiedz