Wpis z mikrobloga

Siedzi grubas w domu i nawet okiennic sie nie chce otworzyc. Srodek dnia a u wieprza nie wiadomo czy to jeszcze dzien czy to juz noc. 21 wiek a opaslemu wieprzowi nie chce sie nawet okiennic otworzyc i woli palic swiatlo cala dobe ale to git bo gowno ekipa wiecej bedzie musiala zaplacic. Przyjdzie ciec Zalewski z kamerka to otworzy okna i nagra wilm, ze wszystko gitara jest co by sie mops, mopr i w sadzie sie nie czepiali xD
#kononowicz
JulianGangol - Siedzi grubas w domu i nawet okiennic sie nie chce otworzyc. Srodek dn...
  • 19
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: on nie ma depresji tylko nibembenstwo. Ludzie z depresją nie są tak #!$%@? roszczeniowi i egocentryczni jak ok. Jemu się nie chce iść do kibla się wysrać a co dopiero otwierać okiennice. Zamienił dom, który swoją drogą jego rodzina dostała po kimś tam (sami go nie zbudowali) i zamienił po w melinę i wysypisko śmieci. Ja nie wiem sąsiedzi w tym smrodzie wytrzymują.
  • Odpowiedz
@siegel1984: Imho też depresje ma, w jakimś stopniu dociera do niego ze zapuścił chałupe i #!$%@?ł swoje życie, jest pośmiewiskiem wszędzie, nie ma rodziny już, dzieci, nawet swojego partnera 00jora. Ze zdrowiem też kiepsko, nie tak jak on to pokazuje i przedstawia, ale dobrze nie jest. On jednocześnie nie chce żyć, ale i nie chce umierać.
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: za swoje zachowanie względem rodziny, bliskich, znajomych i nieznajomych: zasłużył. Nawet zwierzęta poczuły co to jest warmianin. Jak dla mnie to może mieć i depresję. Wisi mi to. To człowiek bez zalet
  • Odpowiedz
@Midnight_Animal: @siegel1984 moim zdaniem ma srogą depresję odkąd srawek położył na tym wszystkim łapę i zrobił z nich żywe zoo. Depresja może się też objawiać skrajnymi huśtawkami nastroju które obserwujemy jako napady warmiańskiej wściekłości. To oczywiście nie wyklucza się z tym, że od maleńkości jest narcystyczny. A poza tym z całą pewnością jest po prostu upośledzony co stoi za jego fenomenem i sprawia że nie do końca nożna go traktować normalnie.
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: o to to, dokładnie... On nie był.mily, udawał miłego żeby dostać jakieś fanty... Odkąd ma wszystko pod nos (włącznie z obsługującym mi Argonem psem na posługi) to mu się nawet wstawać do kibla nie chce. To nie jest choroba..to nie depresją. Ten gość jest w CH... Leniwy. On ma większy chlew na mieszkaniu niiz mieli Łosie, a to była zgraja zbieraczy/alkoholikow
  • Odpowiedz
@siegel1984: To jaki miał interes w stawianiu obcym ludziom obiadu? Fantów tam jakiś wybitnych to chyba nie dostawał. Widzę, że masz straszne parcie żeby udowodnić mu wszystkie najgorsze cechy. Nie twierdzę, że to miły i potulny gość. Ale niektórzy chcą go na siłę demonizować. A to tylko stary upośledzony idiota, który jest niegroźny o ile nie podejdziesz na odległość rzutu kubkiem xD
  • Odpowiedz
@siegel1984: Raczej nie znajdziemy nigdzie całego lajta z tej imprezy, ani nikomu by sie nie chciało tego olgądać, ale tu masz film szefa sztabu nawiązujący do tej imprezy. Ta ekipa mówiła, ze krzysiek był bardzo w porządku i postawił (czyli zapłacił) za obiad w zodiaku. Na tym filmie w 9:14 Konon woła ich na obiad, a potem jeszcze gdzieś mówili, ze to on zapłacił.
BombaskaEskadraLotnicza - @siegel1984:  Raczej nie znajdziemy nigdzie całego lajta z ...
  • Odpowiedz