Wpis z mikrobloga

Mam jakiegoś starego tableta Acera B1-710 na #android wersja 4.1.2 który idealnie nadałby się jako monitor do kamerki z pokoju dziecka. Problem w tym że google play na nim nie działa i nie mogę pobrać apki do kamerki. Z oficjalnego źródła nie mogę zaktualizować na wyższy lvl software'u. Da się coś z tym zrobić? Jakiś custom rom uniwersalny? Czy elektrośmieć i mogę go wyrzucić.

W google play cały czas "błąd serwera" przy włączaniu apki. #tablet #acer #iconia #customrom #androiddev
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@Przegrywzyciowy0: @ptasiek2 gdy próbuje zainstalować jakąkolwiek apkę z pliku błąd "podczas analizowaniu pakietu wystąpił problem".
Włączyłem możliwość instalacji z nieznanych źródłem i tryb debugowania gdy jest tablet podłączony pod USB. Jakieś pomysły?
  • Odpowiedz
  • 0
@Zakakaikane A może da się strumieniować transmisję bezpośrednio z kamerki, a nie przez "aplikację producenta"?

Z niektórych kamerek da się "wydłubać" adres strumienia, który następnie zadziała w dowolnym odtwarzaczu obsługującym strumieniowanie, np. którejś starszej wersji MX Playera, z którego korzystam od czasów Androida 4.0.
  • Odpowiedz