Wpis z mikrobloga

Beka z polakusów dożywotnia, Ukrainka tworzy tiktoka żeby #!$%@? polki, polki pod nim obrażają Polaków i piszą że może ich brać. Polak jak pies zawsze będzie bronił polek które nawet go nie chcą. aż się przypomniała sytuacja z polką i mokebe gdzie własnym ciałem zatrzymywali samochód XDD #blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow
sakiro12 - Beka z polakusów dożywotnia, Ukrainka tworzy tiktoka żeby #!$%@? polki, po...

źródło: 2024_02_26_21_32_44_303

Pobierz
  • 14
@sakiro12: wojna upośledzonych umysłowo , akurat większość polek jak i Ukrainek to dno intelektualne , tak samo zacietrzewione i zapatrzone w siebie
Wybór między karynska polka a karynska ukrianka to jak wybór między kiła a cholera (nie obrażając normalnych polek i ukrianek ) ale w obu tych państwach istnieje nadreprezentacja karyn które myślą że jak się umaluja i ubiorą jak szon to już są nie wiadomo kim
@puchtek: a co to za zadbanie ? Umalowanie włosów i ryja to nie dbanie o siebie
Dbanie o siebie to chodzenie to lekarza dentysty , zdrowe odżywianie sen , dobre kremy do twarzy
Śmieszy mnie że w Polsce i Ukrainie jest taki #!$%@? że za zadbanie uważa się tone szpachli na facjacie
Malowanie się jak clown to nie zadbanie xD
@typowyWykopekMizogin: tak skrytykowałam bo napędzanie ego takim laskom to głupota ,podeszwa mojego buta ma więcej komórek mózgowych niż taka "kobieta " a jaszcze jakieś typy się dzieła na obozy żeby taka głupotę wspierać xD
Kłótnia ja poziomie "ja jestem lepszo ładniejszo a nie bo jo "
Wojna polskich karynek z ukraińskimi a poziom głupoty taki sam