Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowepaski #seks #p0lka #blackpill

Esencja p0lka pospolitego. Typ ma problem bo ... jego źona nie chce chodzić z nim do łóżka. Co wymyślił inteligencik?
- dokwaterował swoją matkę do chałupy z myślą że matka zajmie się bachorem i wtedy jego żona będzie miała więcej czasu na r**ie. XD Co za łeb....
- Mamusia p0laczka tak sobie z nimi mieszka, gotuje obiadki dla 40-letniego chłopa a on się dziwi dlaczego jego żonie się to nie podoba
- typek wprost nazwa swoją żonę per jebn
*a bo tak mu kolega powiedział

Ja się dziwie skąd tacy p0lacy się biorą? Kim są ich baby które żyją w takim cyrku? Ja po takiej akcji od razu wykopałabym p0laka za drzwi.
Doprawdy tacy ludzie są gorsi od zwierząt w swoim zachowaniu... popęd seksualny potrafi całkowice przysłonić im rozsądek a swoje kobiety, matki dzieci, którym nie podoba się że zapraszają matki do mieszkania razem z nim aby księciunio mógł się ru**ć za ścianą, nazywają je**te.
Wyższy poziom zaćmienia umysłowego. Chłop zamiast sam ogarnąć chałupę, odciążyć babę os obowiązków, dorosły chłop przygruchał mamusie pod swój dach żeby prała, sprzątała i gotowała. XDD HIT

Boże chroń polskie kobiety przed takimi p0lakami.
Nic dziwnego że Polki nie chcą rodzic dzieci ani wiązać się z p0lskimi ksiąciuniami.

Ja (36 lat) i moja żona (32 lata) oboje pracujemy i mieszkamy w dwupiętrowym domu z synem (6 lat). Od dawna żona narzekała, że nie ma na nic czasu i jest cały czas zmęczona. Przez to też w łóżku było niezbyt ciekawie, seks raz na miesiąc. Zaproponowałem, żeby dokwaterować moją mamę i ona by się zajmowała Pawłem. Jakoś udało mi się ją przekonać. Żyjemy tak od 3 miesięcy mniej więcej i każdy jest zadowolony oprócz żony. Gdy pytam o co jej chodzi to mówi takie głupoty, że trudno to jakkolwiek uznać za argument. Np nie podoba jej się, że mama korzysta z naszej kuchni i czasem jem jej obiady. Co do seksu. Dalej są wymówki, wcześniej rzekomy brak czasu, a teraz problemem jest to, że nie ma ochoty gdy ma świadomość że moja matka może nas słyszeć. Wuja prawda, bo nic nie słychać przez piętro, a poza tym to też jest głupia wymówka, bo ostatnio gdy byliśmy przez 3 dni sami w domu, to też nie była w humorze. Kiedyś byliśmy razem na wakacjach z moją żoną i jego dziewczyną i dla niego były to najgorsze wakacje w życiu, bo moja żona wg niego jest konfliktowa i cały czas jej coś nie pasuje. Niestety wtedy tego nie zauważyłem albo żona dobrze się kryła z tym. Teraz na chłodno podszedłem do oceny sytuacji i widzę to tak, że żona jest jebnieta. Co robić? Mogę powiedzieć matce, żeby się wyprowadziła, ale syn na tym ucierpi, bo uwielbia babcię, a poza tym wydaje mi się że nie rozwiąże to żadnego problemu, bo znowu będę słuchał o tym jak to moja żona jest przeciążona wszystkim i przez to nie ma ochoty na seks. Był czas gdy odjebywalem całą robotę w domu (sprzątanie, pranie) zamiast żony, wtedy też nie była w nastroju. Mam wrażenie że nic się nie da zrobić, bo ona zawsze znajdzie problem, zawsze musi narzekać na wszystko.

#zwiazki #malzenstwo #dzieci #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow
  • 7
@klewerewel: mnie intryguje jedno, facet zawsze musi piertolnąć coś w stylu "jej argumenty/wytłumaczenia były niedorzeczne/głupie". Bo jeśli według samca coś jest głupie, to jest to głupie i baba nie może z nim dyskutować xD