Wpis z mikrobloga

Dziwnym przypadkiem straszenie wojną zaczęło się w dniu gdy Szwecja dostała zielone światło od Węgier na wejście do NATO ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gorzki99: daj se spokoj nie róbmy z nich ludzi bez podstawowych emocji. Strach czuje nawet zwierze. Obstawiam ze ludzi z nerwicą od ciągłego napięcia od początku wojny przybywa w rosji w zastraszajacym tempie.
  • Odpowiedz
Obstawiam ze ludzi z nerwicą od ciągłego napięcia od początku wojny przybywa tam w tempie geometrycznym.


@dqdq1: Co z tego? To jest rosja. Malo wazne kogo i jak szybo przybywa. Kutin powie to tak bedzie. I o to mi chodzilo. A na niego akurat straszenie nie dziala.

Ludzie popelniaja podstawowy blad. Staraja sie ruskich traktowac jak myslacych. Porownuja ich do tego co by cywilizacja zrobila. No ale z nimi sie
  • Odpowiedz
@gorzki99: oczywiście ze działa, szczególnie na niego. Sadze ze jest jednym z najbardziej zestresowanych ludzi w rosji. Problemy się tylko mnożą i nie ma na nie rozwiazania.

Utrata wizerunku „człowieka który się nie boi” będzie dla niego końcem. Ten wizerunek to propaganda. Nic więcej.
  • Odpowiedz
@dqdq1: Fajnie ze jestes optymista. Ja jednak nie wierze w jego racjonalnosc :)

Zestresowany moze i jest. Tylko ze go to nie interesuje. Nikt racjonalny by sie nie zdecydowal na taki krok. A skoro zdecydowal sie na taki to nie masz pewnosci jaki bedzie nastepny. NIe da sie przewidziec osoby nieracjonalnej bo ona wylamuje sie ze schematow. A co gorsza - nieracjonalny przycisniety do muru dalej podejmuje nieracjonalne decyzje.

Ruskie
  • Odpowiedz
@gorzki99: nad tym wizerunkiem pracuje cała armia ludzi, inwestuje się w nią miliardy dolarów. Zdziwiłbym się gdyby nie odnosiła takiego skutku.

Putin jest: sprytny! Opanowany! Silny!

Ja już widziałem upadającą Rosję, moi dziadkowie tez widzieli upadającą Rosję- bo Rosjanie mieli dość wojny, biedy i stwierdzili ze maja to w dupie. Pomysł ze będą walczyć do końca to mit.
  • Odpowiedz
Pomysł ze będą walczyć do końca to mit.

@dqdq1: Ponowie podziwiam za optymizm.

"Wielka Rasija" myslisz ze to mit? Ja jednak sklaniam sie ku temu ze to mentalnosc. Zauwaz ze przez setki lat tylko polak zasiadal na ruskim tronie. Rosja bya niezdobyta. I takie panuje tam przekonanie - jestesmy najlepsi. A jak ktos jest na tyle sprytny ze potrafi to wyorzystac to moze postepowac nieracjonalnie. I tak ludzie pojda za
  • Odpowiedz