Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, jak wszelkiej maści lewactwo degraduje znaczenie słów, które kiedyś bylyby śmiertelna obelgą? Nazywali wszystkich faszystami - teraz jak usłyszysz "faszol" to tylko uśmiechasz się z politowaniem i myślisz jak bardzo niedorozwinięty umysłowo jest oponent. Aktualnie wszyscy jesteśmy nazywani kacapami i ruskimi agentami xDD #polityka #bekazlewactwa #neuropa #konfederacja
  • 8
  • 4
@maximilianan: lewak jest określeniem na miejscu, jest nacechowane negatywnie - takie "dwie lewe ręce" perfekcyjnie pasuje do zdecydowanej większości lewicowcow, którzy brzydza się pracą. Dlatego zawsze mnie śmieszy zgapa pt. "prawak" xD Niemniej, jak tak kogoś nazywam to nie wybielam morderców i zbrodniarzy jak to ma miejsce w przypadku wyzwania od faszystów. Oba określenia trafnie obrazują osoby których tyczą. A to że skopiowalem jeden czy dwa komentarze to nie wiem jaki
  • 3
@RoyKeane: Jak masz przyjacielu problem z rozczytaniem poprawnej polszczyzny, to z pewnością jeszcze nie jest za późno na inwestycję w książki :) Miło, że zechciałeś potwierdzić moją teorię, zarzucając mi rosyjskie pochodzenie xD @kurczok Podejrzewam, że z zasiłków i drobnych kradzieży raczej nie deklasuja dobrze sytuowanego człowieka jak ja i inni ekonomicznie wykształceni ludzie prawicy :)