Wpis z mikrobloga

Biedronka to już stan umysłu.

Z uwagi na to, że w tym roku każdy koszyk faktu wyszedł u nich drożej niż w Lidlu, to stworzyli koszyk faktu po swojemu.
Jedyny problem jest taki, że w koszyku faktu nie brano pod uwagę wielosztuk i innych limitów.

A tymczasem ceny w Biedronce obowiązywały od MWZ 299 zł, a żeby różnica wyszła bardziej na ich korzyść to wzięli droższe jajka z Lidla XDD
I jeszcze ten napis, że zasady powinny być proste. Tylko musisz wydać 299 zł XD
#biedronka #lidl #heheszki #zakupy
Nie4tzsche4 - Biedronka to już stan umysłu. 

Z uwagi na to, że w tym roku każdy kosz...

źródło: 1000064094

Pobierz
  • 18
@Nie4tzsche4: Fakt powinien robić jeden koszyk na miesiąc ze średnią ceną produktu uwzględniając promocje ale tylko takie normalne, na zasadzie, że promocja bez aplikacji albo z aplikacją ale bez gówna z wielosztukami czy mwz.

jeszcze sobie 2 tańsze w lidlu produkty usuneli. Marketing poziom gówna.


@Ziutek_Grabaz: Nie no tutaj to akurat wyblurowali alkohole, pewnie jakieś kwestie prawne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie szacun dla gościa z faktu, który podjął się znalezienia normalnych cen produktów bez karty i tych wielokrotnie zagnieżdżonych warunków dla tych wszystkich produktów w Biedronce. Mi się czasem przy pojedynczym nie chce i rezygnuję.


@hoodoovoodoo: no chyba najszybciej było po prostu zrobic te zakupy xd niz probowac to policzyc
@nWaldziu: przespałeś wojnę na najtańszy koszyk zakupowy. Prawdopodobnie szczyt był w poprzednim tygodniu.
Bez limitów można było kupić zarówno w biedrze jak i Lidlu, filet z kurczaka w tym małym opakowaniu za 8-9 zł/kg (tu chyba kolejna manipulacja ceną w Lidlu, bo było wtedy taniej), czekoladę za 1.5 zł, kawę nescafe za 7-8zl, sok jabłkowy za 1.5 zł, serek wiejski za 99gr, ser żółty 150g za 1.22 zl, mleko świeże 2%
@Nie4tzsche4 albo to jak Biedronka się zesrała, że fakt podał złą cenę schabu. A tymczasem ile razy kiedy schab był po 12 zł w biedrze to w całym mieście nie mogłem go znaleść w sklepie robiąc zakupy o 7 rano nawet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Nie4tzsche4: Tam połowa produktów jest z promocji na MWZ 299 zł. Pamiętam na pewno ryż i banany. A bez tego ceny kosmicznie wyższe.
Tymczasem koszyk jest na 75 zł, czyli takich cen by na nim nie było. Mam nadzieję, że za samą tą reklamę zapłacą sporo na UOKiK.
tu chyba kolejna manipulacja ceną w Lidlu, bo było wtedy taniej

@Nie4tzsche4 no właśnie dziwne, fakt, że koszyk jest z 22.02, ale 23.02 płaciłem 10,99/kg fileta z kurczaka.

jedyny żal, że Lidl jest jakimś niepojętym wrogiem napojów zero i są tam jedynie od święta, a w biedrze zawsze

@uwaga-mowa-nienawisci kolejny plus dla Lidla, nie każdy przepada za tymi szczynami z acesulfamem K i sukralozą.