Wpis z mikrobloga

wykop to serio specyficzne miejsce. nwm czym zaszedłem temu człowiekowi za skórę, zaczął do mnie z dupy pisać pod moim wpisem, nigdy z nim nie pisałem, nie komentowałem jego wpisów, ale musiałem gdzieś napisać coś co go bardzo ubodło we wrażliwe miejsce w psychice, że aż sobie uroił w myślach cały profil randomowej osoby z portalu ze śmiesznymi obrazkami, pełen nienawiści i żalu. obraża on osoby z tagu #przegryw a coś czuję, że jest on przepełniony kompleksami i frustracją o wiele bardziej niż wszyscy oni. podręcznikowy przykład projekcji. @malinq nie martw się. to nie twoja wina (°°
##!$%@? #bekazpodludzi #psychiatria #wykop
Mystoo - wykop to serio specyficzne miejsce. nwm czym zaszedłem temu człowiekowi za s...

źródło: co tu się

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@LuckyLuke_2776: napisałem, że zachowuje się jakbym zgwałcił mu matkę. nie minąłem się z prawdą. nie manipuluj.
jak ja go niby zaczepiałem i prowokowałem jak z tym człowiekiem nigdy w życiu nie pisałem? WTF?!
pierwotny post dotyczył tego co się działo na nocnej, bo sobie bekę robiłem jak zawsze i jest wycięty z kontekstu i nie ma żadnego związku z tą sytuacją.
  • Odpowiedz
uroił w myślach cały profil randomowej osoby z portalu ze śmiesznymi obrazkami, pełen nienawiści i żalu. obraża on osoby z tagu #przegryw a coś czuję, że jest on przepełniony kompleksami i frustracją o wiele bardziej niż wszyscy oni. podręcznikowy przykład projekcji.


@Mystoo: Jeśli tak jest to myślę, że @malinq bardzo trafnie cię ocenił. Piszesz o wykopie jak o specyficznym miejscu i że nie wiesz, czemu się ciebie
LuckyLuke_2776 - >uroił w myślach cały profil randomowej osoby z portalu ze śmiesznym...

źródło: Screenshot 2024-02-26 at 12.00.20

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@LuckyLuke_2776: potrafisz czytać ze zrozumieniem? pisałem, że robiłem sobie bekę na nocnej. ja nikogo nigdzie nie oceniam i nie wylewam swojej frustracji. to, że komuś pojadę tekstem typu "ty lamusie" czy "chodź na solo" czy np. "swędzi cię ryj?" to tylko dla beki, na nocnej dużo osób tak do siebie pisze i nikt się o to nie spina, ale nwm czemu ja się wgl tłumaczę skoro wyciągasz z kontekstu jakieś
  • Odpowiedz
@Mystoo ale beka, taka beka,ze obsrany jestes przymusowymi wakacjami.Bo jak sam napisałeś: była taka beka ze cisnąłeś ciagle normanów, taka beka ze nie panujesz nad sobą i musisz sie dla BeKi wyzywać z randomami. Ufff dobrze,że nocna skończona i koniec beki. Przyszła dzienna i możesz popłakać o ex co ci zrobiła krzywdę przyprawiając rogi. Ze ty masz czelność pisac o zrozumieniu jak manipulujesz i robisz #!$%@? z logiki. Nawet nie odpisuj
  • Odpowiedz
  • 0
@shelkofy: dla mnie to beka i to moja sprawa, nikt się do mnie o to nie spiął, bo ludzie zazwyczaj nie mają takich kompleksów żeby przejmować się czymś takim. nie o tym jest post, tylko o tym że gościu który nigdy ze mną nie pisał jest tak sfrustrowany, że sobie w głowę ułożył projekcję całego mojego życia i mi to wypisał z niewiadomego dla mnie powodu, a to już jest
  • Odpowiedz