Wpis z mikrobloga

@Unbearable: Najgłupsza baba, jaką w życiu słyszałem. Może nie mam doświadczenia wśród menelstwa i patologii intelektualnej tego kalibru, ale to przekracza skalę, jaką sobie wyobrażałem dla głupich ludzi. Oglądam od 20 minut od 2:20:00 jak zaczęło się opowiadanie o malezyjsko japońskiej szefowej z Singapuru a teraz jestem przy tym jak mówi, że Portugalczycy i Hiszpanie to Latynosi. Łysy ją trochę podpuszcza ale dobrze robi bo ten poziom patologii intelektualnej zasługuje już
  • Odpowiedz
@Silverhand: ROZEJŚĆ SIĘ. Jestem wykwalifikowanym nauczycielem angielskiego. Normalnie miałbym to w dupie, ale dla dobra ludzkości poprawię Twoją mierną wypuściznę językową.

Poprawna forma: Chlał cold browAR już?
  • Odpowiedz
@1KiszonyOgorek: no dopsc latwo jest na nowym wykopie. od kwietnia 2023 prawie caly czas mam bordo xD. Dawniej to o panie, trzeba bylo jakies serie wstawek na glowna wrzuicac zeby sie zblizyc do bordo ;). Tera to mamy komputer, tera to je łatwo.
lskx - @1KiszonyOgorek: no dopsc latwo jest na nowym wykopie. od kwietnia 2023 prawie...
  • Odpowiedz
@adik75: akurat to czy Hiszpanie to latynosi, to jest kwestia opinii i poglądu, aniżeli faktu. Dlatego, bo historycznie cześć Europy jest latynoska, obywatele rozmawiający „latin” językami wywodzącymi się z języków romańskich, czyli też Francuzi, Rumuni, to są latynosi, a latynosi z Ameryki łacińskiej,to jak to się mówi kuzyni-bracia, Hiszpanów. Latynosi to hispanos, jednak w życiu codziennym nie używa się pojęcia latynosi do Hiszpanów, w mowie potocznej latynosi to obywatele wywodzący się
  • Odpowiedz