Wpis z mikrobloga

#bankowosc #finanse #korposwiat

Jest tu może jakaś dobra dusza, która w bankowości piastuje stanowisko co najmniej dyrektora regionalnego, albo jakieś równoważne lub nieco lepsze stanowiska w centrali, typu dyrektor biura lub wydziału? Chciałbym się kogoś doradzić co do optymalnego dalszego sposobu rozwoju zawodowego, a już sam po prostu I can't even ()
  • 4
@kaszkada: W korpo awansuje się przez zasiedzenie (manager odchodzi, na jego miejsce wchodzi najdłużej pracujący pracownik), albo przez relację (np. lizanie dupy). W korpo nie istnieje coś takiego jak zaplanowana ścieżka kariery. Jak chcesz robić hajs to zakładaj własny biznes.
  • 0
@FuckYouTony: no oddałeś właśnie moją sytuację w 100%, bo siedzę obecnie jak na tureckim kazaniu i czekam aż jakiś kierownik zespołu regionalnego odejdzie do innej pracy i ja go zastąpię, a jednocześnie mam już propozycje, żeby otworzyć ze znajomymi z roboty jakieś pośrednictwo kredytowe lub coś podobnego
@kaszkada: Jak masz możliwość dobrego wejścia w pośrednictwo to ja bym się nie zastanawiał, do banku zawsze możesz wrócić, a i wynagrodzenie powinno wyjść na plus biorąc pod uwagę uop vs b2b. Z ciekawości, ile zarabiasz?