Wpis z mikrobloga

@FrankUnderwood: Robię screena tego wpisu i wysyłam wraz z linkiem do twojego profilu pod który masz podpięty numer na email kontaktowy Buddy. Zobaczymy co on na to.
  • Odpowiedz
  • 19
@2076 serio nie dziwi cie ze gość z nikąd z ckliwą historia nagle ma tyle aut i miliony na koncie większe niż friz który jest w tym biznesie od lat? Zejdź na ziemię. W tym kraju przekręt goni przekręt. Gość na zmywaku w Anglii w 3 miesiące zarobił na wypożyczalnie sportowych aut a potem założył yt gdzie tyle kasy się przepala?
  • Odpowiedz
  • 1
@FrankUnderwood a nie dziwi Cię skąd student harwardu co stworzył gówno stronkę do oceniania ludzi jest teraz jednym z najbogatszych ludzi świata? A ta strona jest za darmo to skąd ma te wszystkie pieniążki?
  • Odpowiedz
  • 1
@FrankUnderwood kurde. Za każdym ktoś stoi.
A od jakiego poziomu gotówki ma się kogoś kto za Tobą stoi?
Aha. Ja wiem kto stoi za tym wszystkim ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
@liga okej, to wytłumacz mi jak to możliwe że gość nic nie ma, potem jedzie na parę miesięcy na zmywak do UK, wraca i otierra firmę wynajmującą samochody, a potem yt itp. To nie mała budka z kebabem na którą i tak trzeba mieć na start około 50k teraz, tylko wypożyczalnia sportowych aut. Myślisz że każdy kto popracuje parę miesięcy na zmywaku na zachodzie otworzy tak drogi biznes, który przyniesie zyski? Ja
  • Odpowiedz
  • 0
@FrankUnderwood z tego co wyczytałem to było ssanie na takie wypożyczalnie, bo rynek nie istnial. Pierwsza tura w leasing na zasadzie "zastaw się a postaw się". Zobaczył że mu się spłaca rata z wynajmu więc poleciały kolejne.
Coś jak osoby kupujące kolejne mieszkania a wynajmujący spłaca Ci ratę. Potem efekt kuli śnieżnej.
A Friz skąd miał 7 milionów na kupno działki?
Nie twierdzę że budda nie ma pleców. Ale uważam że jest
  • Odpowiedz