Wpis z mikrobloga

  • 20
@2076 serio nie dziwi cie ze gość z nikąd z ckliwą historia nagle ma tyle aut i miliony na koncie większe niż friz który jest w tym biznesie od lat? Zejdź na ziemię. W tym kraju przekręt goni przekręt. Gość na zmywaku w Anglii w 3 miesiące zarobił na wypożyczalnie sportowych aut a potem założył yt gdzie tyle kasy się przepala?
  • Odpowiedz
  • 1
@FrankUnderwood a nie dziwi Cię skąd student harwardu co stworzył g---o stronkę do oceniania ludzi jest teraz jednym z najbogatszych ludzi świata? A ta strona jest za darmo to skąd ma te wszystkie pieniążki?
  • Odpowiedz
  • 1
@FrankUnderwood kurde. Za każdym ktoś stoi.
A od jakiego poziomu gotówki ma się kogoś kto za Tobą stoi?
Aha. Ja wiem kto stoi za tym wszystkim ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
@liga okej, to wytłumacz mi jak to możliwe że gość nic nie ma, potem jedzie na parę miesięcy na zmywak do UK, wraca i otierra firmę wynajmującą samochody, a potem yt itp. To nie mała budka z kebabem na którą i tak trzeba mieć na start około 50k teraz, tylko wypożyczalnia sportowych aut. Myślisz że każdy kto popracuje parę miesięcy na zmywaku na zachodzie otworzy tak drogi biznes, który przyniesie zyski?
  • Odpowiedz
  • 0
@FrankUnderwood z tego co wyczytałem to było ssanie na takie wypożyczalnie, bo rynek nie istnial. Pierwsza tura w leasing na zasadzie "zastaw się a postaw się". Zobaczył że mu się spłaca rata z wynajmu więc poleciały kolejne.
Coś jak osoby kupujące kolejne mieszkania a wynajmujący spłaca Ci ratę. Potem efekt kuli śnieżnej.
A Friz skąd miał 7 milionów na kupno działki?
Nie twierdzę że budda nie ma pleców. Ale uważam że
  • Odpowiedz