Wpis z mikrobloga

Albo jak jest wyższa od ciebie to tym bardziej nie istniejesz XD

Nawet miałem taką sytuację w pracy, że kolesiowi żona robiła miesiącami awantury, bo zaczęła zarabiać kilka stówek więcej od niego i co to ma być, że baba zarabia więcej od chłopa.


@keep_movin: Nie zapomnij o tym że jednocześnie te samy baby chcą zarabiać tyle samo co mężczyźni bo hurr durr pay gap xD
@Kodzirasek: Są kobiety z którymi można pogadać, które mają fajne, wszechstronne zainteresowania. Kobiety są warte zaangażowania emocjonalnego i budowania dłuższej relacji, nie koniecznie stricte związku, ale także relacji koleżeńskiej lub przyjacielskiej.

No i są też kobiety z bardzo przyziemnymi zainteresowaniami, z wąskim światopoglądem, marną wiedzą i intelektem, za to z potężnym ego. Te kobiety służą wyłącznie do ruchania. To jest właśnie ta pani na filmiku.

Co ciekawe, zwykle kobiety opisane w
@Kodzirasek: przyjdzie starość i się jej skończy. I podobnie jest w przypadku piłkarzy . 4 cyfrowe wysokie wypłaty się kończą i nie wiedzą jak przeżyć miesiąc za kwotę który wydają w jeden dzień w galerii
@keep_movin: nie ko końca to mam na myśli ale jestem złym przykładem bo zawsze byłam mało związkowa, i kolegów bliższych też z takich przyczym raczej nie mam bo uważam że przyjaźń damsko-męska nie istnieje, bardziej chodzi mi o przedłużanie znajomości których nie byłam pewna ale wtedy uważałam że trzeba dawać szanse na rozwój znajomości. Teraz ucinam od razu ale też to ma swoje minusy. Uważam że trochę jednak generalizujesz, czy przykłady
dalej będę uważał to za nienormalne


@keep_movin: ok, z Twojej perspektywy, przez wychowanie i bardzo możliwe, że przez religię - masz inne zdanie na ten temat i najważniejsze, żeby móc dostrzec to, że inni ludzie niekoniecznie mają takie same systemy wartości i zachcianki od życia. Problem pojawia się gdy ta niechęć przybiera normy prawne i nie pozwala np. osobom lgb zakładać rodzin i zmusza ich tym samym do płacenia wyższych podatków,
@Kodzirasek: wykopki jecza, ze laski sa nieszczere, ale jak lambadziara mowi otwarcie czego oczekuje, to tez jest zesranko.
bardziej szanuje te prostytutke za to, ze mowi otwarcie ze facet ma zarabiac wiecej hajsu od niej, zamiast jakiegos #!$%@? o tym, ze ma byc 'ambitny' xD
jak chlop zarabiajacy 20k+ chce sie zwiazac z taka niewiasta, to kto w takim zwiazku jest debilem i frajerem? raczej nie ona XD
@MrDante: Przeciez wiekszosc duzych streamerow, czy youtuberow to wlasnie mlodzi mezczyzni zarabiajacy miliony rocznie.
Na takim Twitchu w top50 jest zaledwie kilka kobiet, reszta to chlopaczki 16-26 lat, ktore maja swoich spermiarzy myslacych, ze sie z nimi koleguja