Wpis z mikrobloga

Jak masz penisa to możesz iść na budowę tyrać po 12h i może zarobisz polowe tego co przeciętna only fansiara. Piękne czasy


@typowyWykopekMizogin: @MamByleJakiNick To też mit, że przeciętna onlyfansiara tyle zarabia- większość zarabia minimalną krajową i mniej- tylko wywiady i szum robi ten 1% dobrze zarabiających. Najbardziej mnie rozwala to, że media feministyczne uważają to za normalną ścieżkę kariery i zachęcają by próbować być w tym1% https://ashleyjohn1189.medium.com/how-much-do-girls-make-on-onlyfans-b5f715afff71
@keep_movin: no właśnie ja bym prędzej wyśmiewala tych co za to płacą, ale z komentarzy właśnie widzę obrażanie kobiety i kobiet ogółem (co ona robi mnie nie obchodzi ale większość kobiet chodzi jednak do normalnej pracy). Przeczytałam jeszxe raz i nadal nie widzę wyśmiewana spermiarzy :-)
@keep_movin: wiem o co ci chodzi i przeczytałam twoje ostatnie zdanie ale powyżej twojego posta był tylko jeden wyśmiewający że za to płacą faceci, a reszta to ataki że baba ma tylko c***/dziurę między nogami i to jej jedyna kwalifikacja, że jest odklejona itp.
@keep_movin: no ale ja się przecież zgadzam i że nie ma żadnych kwalifikacji i że jest odklejona, tylko się nie zgadzam że ona pracuje i nie widzę sensu porównywania tego do innych pracujących osób obu płci.
@Erikaa: nie wierzę, każda baba podbija sobie ego takimi typami. Dopiero jak urośnie jej samoocena to odcina się i zaczynają się poszukiwania lepszego od siebie samej chłopa.
Ale dobra, i tak wiem, że będziesz wszystkiemu zaprzeczać, za dużo razy przerabiałem ten sam scenariusz, gdy prawda była oczywista.

Możemy zakończyć tę rozmowę w neutralnych stosunkach.