Wpis z mikrobloga

#garmin #polar #suunto #bieganie
Siemka. Co polecacie na bieganie parę klocków i jazdę na rowerze jako licznik rowerowy?
Mam z 1100, mam takie propozycje, które mi się podobają i raczej inne nie wchodzą w grę
Suunto 9 peak pro
Polar grit x pro
Albo używka Garmin fenix 6 pro
  • 14
@kroltomek: ps. Wiem co mówię x
Mam kumpla gadzeciaza który miał chyba wszystkie zegarki.
I tylko Huawei trzymał poziom po kilku latach. Ale mój. Dlatego kupił ten model jako piąty.

Najgorzej zaś wypadł Fenix, bo po dwóch latach wyglądał jak po katastrofie lotniczej.
@kroltomek: garmin fr 255/165, lub coros pace 3

Polar to sie juz nadaje do muzeum.
Suunto 9 peak pro to jest taki model przejsciowy miedzy bardzo nieudanymi, a udanymi zegarkami suunto.

No chyba ze wyglad ma najwieksze znaczenie, to wez cos z jak najbardziej #!$%@? bezelem, tylko prosze potem nie narzekac, ze gps scina budynki i zapisuje slad posrodku jeziora ( )
@kroltomek: sugeruje isc i zobaczyc na zywo, zeby sie nie okazalo, ze nie akceptujesz wygladu jak chinski szmelc. A cos bardziej ala mechaniczny zegarek, skoro wybrales grita czy fenixa.

Ekran amoled - 165 tylko to jest sikor ktory mial premiere pare dbi temu wiec podatek od nowosci.

Platnosci zblizenione i mocno rozbudowana appka treningowa (ekosystem garmina) - 255

Najlepszy stosunek mozliwosci/cena - coros
@Krol_Karo Porównujesz zegarki sportowe z czymś co jest typowym smartwatchem. Pokaż mi w jakim środowisku operuje ten Huawei, jakie sensory można podpiąć, jaka jest dokładność pomiarów itd.
Naprawdę?
Pod sportowe zastosowania nawet tanie Garminy czy Polary biją chinoli na łeb.
@kroltomek Zamiast używanego Fenixa rozważ Garmina 255. Lżejszy, wygodniejszy, lepsze sensory i moduł GPS, a ten plastik nie przeszkadza i nie rysuje się aż tak bardzo. A jak dokupisz sobie pas HR
@Krol_Karo Masz tam najnowszy wielopasmowy moduł Garmina. Sygnał nie pływa, trasę pokazuje ci jak po sznurku, widać nawet po której stronie ulicy się poruszasz. W mieście praktycznie nie ma żadnych problemów, w górach również. Do tego bateria, która nawet z GPS w trybie największej dokładności jest w stanie wytrzymać prawie cały dzień.
Ciągle Huawei nie ma możliwości podpięcia dodatkowych sensorów, trenażera, nie masz możliwości transmitowania tętna itd.
Czy dla amatora ma to
To ze ty nie potrzebujesz pewnych funkcji, nie oznacza to ze 99% ludzi ich nie potrzebuje.


@PurpleHaze: przecież chodzę na siłownię od lat

Większość używa tych wszystkich apek, aby mieć nabite km¯\(ツ)/¯

Tu nie trzeba żadnego instytutu badawczego