Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie też że współczesna wojna jest jeszcze bardziej nieludzka niż kiedyś. W sumie to nie wiem jak to opisać. Ale wojna to tragedia, dla ludzi biorących w niej udział albo będących jej ofiarami to piekło i nic gorszego ich nie spotka. Tymczasem jak widać po ukrainie a jakby była ww3 to pewnie byłoby to jeszcze bardziej widoczne, dla większości świata jest traktowane jako rozrywka. Ktoś walczy o życie, o przetrwanie a setki ludzie sobie to oglądają rano do śniadania jak taki człowiek zostaje zdematerializowany przez jakiś pocisk.
Pewnie jakby była ww3 to by to poszło w jeszcze większą skalę i zrobiono by z tego jakieś show do oglądania na streamingach, w kinie, obstawiania zakładów albo inwestowaniu na giełdzie żeby to jak najbardziej zmonetyzować. Najlepiej żeby każdy żołnierz miał ze sobą Go pro to wtedy można by jeszcze monetyzować śmierć swojego męza, brata, chłopaka albo robić zakłady na ile metrów odleci jego łeb po dostaniu kulki. Przeraża mnie to wszystko.
#przegryw #feels #wojna
423frewq4f23 - Przeraża mnie też że współczesna wojna jest jeszcze bardziej nieludzka...

źródło: 66-Rare-Pepe-Wallpapers-on-WallpaperPlay

Pobierz
  • 4