Wpis z mikrobloga

#cyberpunk2077 #pcmasterrace #ps5
Skończyłem sajberpanka. Piękna gra. ()
Teraz powinienem ją skasować, żeby mieć miejsce na nowe, ale nie chcę. Fajnie było sobie pospacerować w Night City. Tylko ze po skończeniu głównego wątku to już nie to samo. Ale odczekam jeszcze trochę i kiedyś nadejdzie ten dzień.
Szacun dla Redów za to ile pracy oni w to włożyli i w końcu dali nam grę, na którą tyle czekałem.
Ciekawe kiedy druga część i co znowu wymyślą.
  • 20
  • Odpowiedz
@Tulej_Tulejka: no fabularnie i klimatycznie to sztos nad sztosy, szkoda, że nie będzie więcej DLC bo następna część już na Unreal Engine i nie chcą przepalać czasu na jedynkę, mi podeszła bardziej od Wieśka 3
  • Odpowiedz
  • 1
@Huntley to prawda, ale nie zmienia faktu, że wizualnie i klimatycznie to się naprawdę postarali. Ile można się czepiać tego, że to tak na początku #!$%@?? Miejmy nadzieję, że ich to czegoś nauczyło i następnym razem to lepiej rozegrają.
  • Odpowiedz
@Tulej_Tulejka: To zrób inny build i graj od nowa. Różnica między graniem hackerem/ tankiem z berserkiem oraz meele z sandevistanem jest bardzo duża. A każdy z tych stylów możesz zmodyfikować pod siebie.
  • Odpowiedz
@Huntley: Żeby to jeszcze po tych dwóch latach było naprawione, o przywróceniu starej zawartości nie wspominając xd
@ReeceWithouterpoon: Jak zrobią na UE to nie dość że będzie mechanicznym drewnem, to będzie działać i wyglądać gorzej. Wazelina TAA na cały ekran, ghosting oświetlenia i inne fajniusie sztuczki przecudownego silnika Unreal który na pewno nie jest sztucznie promowany przez Tima Swiney'go i kasę od Tencenta ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz