Wpis z mikrobloga

@washington: a ma pod granicą z Polską jakąś wojnę? Przejścia nie są blokowane, transport wojskowy leci jak leciał, pomoc humanitarna też, protestujący nie mogą już blokować przejść granicznych, to co się dzieje to jest różnica interesów gospodarczych, takich problemów nie rozwiązuje się w świetle kamer pod granicą na wezwanie Zelenskiego poprzez twittera XD tylko po uzgodnieniu tego w zaciszu gabinetów, na spokojnie i bez niepotrzebnej presji
tylko przykre ze gnój robi konfedepis


@washington: To znaczy co robią konkretnie, jaką realną władzę ma PiS i Konfederacja?

Ukraińcy jeszcze będą tęsknić za kaczynskim i Dudą. Tusk i Sikorski zrobią im lekcje polityki zagranicznej że się Ukraińcy posraja z swoimi żałosnymi szopkami.


@Konigstiger44: To było wiadomo od początku - słynna wypowiedź Sikorskiego, że wszyscy zginiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°), Parafianowicz od początku mówił, że Tusk
@gorillaz: nie dogadali się, Sikorski miał kandydować do Sejmu, albo Senatu (tam chciał być bodajże marszałkiem) z okręgu bydgoskiego gdzie mieszka, a ostatecznie nie było go na listach. To nie jest pierwszy przykład ich relacji.
To było wiadomo od początku - słynna wypowiedź Sikorskiego, że wszyscy zginiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°), Parafianowicz od początku mówił, że Tusk w czasie swoich rządów miał wschód a w szczególności Ukrainę kompletnie w dupie, on jest politykiem zorientowanym na Europę Zachodnią. Na Polskę bardziej "Piastowską", niż "Jagiellońską".


Sam się dziwiłem Ukraińcom jak bardzo są głupi, że grają (poniekąd) na zmianę rządu w Warszawie i oczekują po niej
@Little_Makak @Little_Makak

@kam966: @Dr_Manhattan Ja jestem w szoku że Ukraińcy chcą lewarować swoją pozycje za pośrednictwem Niemców, tych Niemców xD Uważałem Polaków za najgłupszy naród na świecie ale jednak nie można spoczywać na laurach i Ukraińcy nas żwawo wyprzedzili.


Przecież zrobili ich historycznie w #!$%@? tylko dwa razy, a interesy z Ruskimi i chęć powrotu do handlu gazem nic nie znaczy, tym razem się uda.