Wpis z mikrobloga

@onomatopejusz: dla lewicy to jest być albo nie być. Jedyny jaki program mają to mieszkania na wynajem. I niestety ale BK2% uderzył głownie w duże miasta gdzie lewica ma swój jedyny elektorat.

Zresztą nawet ostatnio tusk przebąkiwał, że nie chce dopuścić do wzrostu cen więc deweloperzy mogą dostać prezent w postaci limitu ceny za m2 jak to było w MdM za czasów tuska
@mch0588
No to sprawdź Twittera Kukuckiego.
Dzisiaj na pytanie czemu nie blokuje dopłat napisał że jest spoko, bo w resorcie jest projekt ustawy o mieszkaniach socjalnych.

Sprzedali się za to żeby PO pozwoliła im chociaż na jeden gownoprogram
@sezonowiec1 w Gdańsku ludzie na zadupiu (Gdańsk południe św Wojciech) kupili mieszkania od Murapolu. #!$%@?, wilgoć(taka, że puchną ściany od dołu bloku) , kałuże, spieprzone rozmiary i miganie się od nawet prostych napraw. #!$%@?ć
@sezonowiec1: ja nie wiem co ludzie mają w głowie. Podobny casus co Marciniak to Makłowicz. No mają chłopaki swoje 5 minut, ale jakbym zadzwonił do ich menadżerów i powiedział, że chciałbym zareklamować gówno to mam wrażenie, że oboje by się zgodzili i jeszcze po rączkach całowali xD