Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak poradzić sobie z rozstaniem? Minął prawie miesiąc, a ja cały czas myślę o partnerce, przeglądam czy jest dostępna na mess, kilka razy dzwoniłem, żeby pogadać. Kilka raz się spotkaliśmy, było fajnie, a po spotkaniu nagle zmiany nastrojów byłej, teksty że już nie chce się spotykac itd. Już mnie ta cała sytuacja dobiła maksymalnie, po nocach nie śpię, mało jem, najchętniej tylko siedziałbym w domu.

#zwiazki #rozowepaski #rozstanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim: To po co się z nią spotykasz? Widzisz, że takie akcje rujnują psychikę jeśli dalej kogoś kochasz i dla własnego dobra musisz to ukrócić. Chcesz żeby twoja była co chwile manipulowała tak jak napisałeś? Ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że na dłuższą metę takie spotkania nie mają sensu, nawet jeśli jest zajebisty seks. Chyba że już masz totalnie #!$%@? w tę osobę i nie jesteś wysokowrażliwy, co w twoim
@mirko_anonim: Spotkaj się ze znajomymi, wyjdź na jakieś piwsko/wódkie, nie siedź zamknięty w 4 ścianach i nie rozmyślaj, bo się wykończysz psychicznie. Odnów sobie kontakty z jakimiś dupeczkami ze szkoły, studiów (nie wiem ile masz lat). Bycie samemu nie jest wcale złe, robisz co chcesz, spotykasz się z kim chcesz, nie słuchasz p1erdolenia smętów nad głową, nikt cie nie ogranicza i nie zabrania robienia tego, na co masz ochotę. A i