Wpis z mikrobloga

@D00msday: nie do końca. Kobieta starsza z którą facet jest od dawna wygra z obcą młodą dziewczyną. Wiadomo że młoda będzie ładniejsza niż jego 40 latka, ale facet i tak ze awoją zostanie.
Dlatego kobiety powinny wybierać partnera w miarę młodo i z nim być do końca życia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tata_Kasi: Mówimy o sytuacji, w której mężczyzna ma do wyboru dwie kobitki - jedną koło 40stki tuż przed menopauzą i jedną 20stkę-dziewicę. 90% wybierze tę drugą. Liczy się wiek kobiety i jej bodycount - reszta to detale.

@Musze_wygrac_zycie: @mateusz-bogacki: Tylko margines feministów będzie wolał starszą babę od ślicznej dziewicy.

@theoretically: @magdalena-gaska: Mówimy o sytuacji, w której laska ma do wyboru 20-letniego prawiczka z wykopu i dobrze wyglądającego,
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: Mówimy o sytuacji, w której mężczyzna ma do wyboru dwie kobitki - jedną koło 40stki tuż przed menopauzą i jedną 20stkę-dziewicę. 90% wybierze tę drugą. Liczy się wiek kobiety i jej bodycount - reszta to detale.


@D00msday: podajesz tu trochę skrajności. Ja wyżej napisałem, że wolałbym 30 latke, nie 40 jak w Twoim przykładzie a nie jestem w marginesie feministów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@D00msday bzdura, nie wiem najakim ty świecie żyjesz
Dziewczynom zwłaszcza młodym zależy też na pozytywnym odbiorze otoczenia, a rodzina i koleżanki na 40letniego typa pewnie zaaragowalyby średnio, trochę za duża różnica wieku
  • Odpowiedz
@D00msday nie jest to spowodowane głównie tym, że stare dziady zabierają im równolatki, jeszcze pamiętam jak miałam 20lat xd i w życiu bym się z takim dziadem nie umówiła, nie słyszałam żeby ktoś się też tak wiązał w moim otoczeniu, różnica wieku ok ale nie 29 lat, przestrzeliłeś
  • Odpowiedz
Mówimy o sytuacji, w której mężczyzna ma do wyboru dwie kobitki - jedną koło 40stki tuż przed menopauzą i jedną 20stkę-dziewicę.


@D00msday: zgadza się że 20 latka jest fizycznie atrakcyjniejsza, ale mentalnie już niekoniecznie
Do tego jest to sytuacja która zdarza się może 1% mężczyzn, żeby mieć taki wybór.
Po pierwsze mało która 20latka by chciała być z 40paro letnim mężczyzną, a po drugie większość 20latek (zwłaszcza tych chętnych na dużo
  • Odpowiedz
  • 0
@magdalena-gaska: No czyli potwierdzasz to, co napisałem. U mężczyzn liczy się status / sukcesy / fame / ekstrawertyzm. Wykopki w większości wypadają tutaj źle. I to do tego stopnia, że większe szanse ma nawet 40-letni 'High-Value' mężczyzna(pomimo wieku).
Natomiast u kobiet to nie ma znaczenia - 20-letnia, nieśmiała dziewica będzie miała ogromne powodzenie tylko ze względu na wiek i dziewictwo ¯_(ツ)_/¯
@mateusz-bogacki: Serio chcesz 'kołpować' do tego stopnia? Naprawdę sobie
  • Odpowiedz
@D00msday nie, uważam, że znaczna większość 20 latek wybierze jednak równolatka prawiczka niż 40 letniego dziada prawnika,
Jakby to był 30 latek to może już wybór nie byłby taki oczywisty, ale dla 20 latko 40 latek może być w wieku jej starego, trochę przypal przyprowadzać do domu nowego kolegę dla ojca
  • Odpowiedz
@D00msday: Zależy, niektóre typy kobiet zaburzonych wybrały by tego 20 młodziaka, jest to osoba niedoświadczona którą łatwo sterować, dlatego często narcyzki wolą młodszych. Ale podświadomie kobiety jednak wolą żeby mężczyzna był dobry w łóżku, dojrzały emocjonalnie, żeby dawał emocje, często się mówi że liczy się portfel no i to jest nieprawda, wracając jakoś trzeba zdobyć te doświadczenie. Zresztą większość kobiet powie że to bzdura, ale jak dojdzie co do czego i
  • Odpowiedz
@D00msday:
16 letni Emmanuel Macron wybiera 42 letnią Brigitte a nie żadne dziewice
25 letni Ashton Kutcher wybiera 40 letnią Demi Moore, a nie żadne dziewice

czy te dziewice są z nami w pokoju?
  • Odpowiedz
@przegryw162cm:
tak robi Leo ale też on nikomu nic nie tłumaczy :) po prostu bierze co chce i nie traci czasu na filozowanie jak ten gostek z wpisu

oczywiście że jest więcej 40 letnich mężczyzn sukcesu którzy wolą wziąć pod skrzydła świeżą 20 latkę niż 40 letnią kobietę sukcesu
niż jest 40 letnich kobiet sukcesu które wolą wziąć świeżego 20 latka niż 40 letniego mężczyznę sukcesu

ale tylko mężczyzna porażki spędza
  • Odpowiedz