Wpis z mikrobloga

@gorzki99: Jak niewinni. Przecież to ludzie głosowali na taką władzę xD
Lepiej zmierzyć się z trudami w postaci zablokowanych dróg niż braków jedzenia w sklepach, czyż nie?
Pasuję wam #!$%@? technicznego zboża? XD


@kacpervfr: No tak, bo to o to chodzi. O nasze zdrowie.

Tak jak lekarze protestują o jeszcze większe zarobki i wycierają sobie mordy frazesami "dla dobra pacjentów".
Coś to zmienia?


@Rura69: Potrafisz w matematyke czy na szkole kamieniami rzucales?

Rolnicy wybrali se pis a teraz uprzykrzaja zycie innym (ktorzy pisu nie wybrali). Nosz takie to normalne co nie?
Ale aktualnie to platforma rządzi,


@Rura69: Cale 2 miesiace. Pis rzadzil 8 lat - jeszcze cos?

Chcesz rozliczac rzad ktory rzadzi 2 miesiace za to co robil rzad rzadzacy 8 lat. Czy ty czytasz co piszesz?
@gorzki99: To od 8 lat puszczają zboże techniczne i to bez cła? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mi się wydaje ze od jakiegoś roku lub półtorej i po tym czasie w końcu szambo wybiło.

Chcesz rozlicasc rzad ktory rzadzi 2 miesiace


100 konkretów na 100 dni. Zbliża się czas pierwszych rozliczeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdzie to paliwo po 5.19?
@gorzki99: Nie, ale rządzi teraz i jest odpowiedzialny za naprawę sytuacji do której doprowadził pis ( ͡º ͜ʖ͡º)
Stąd rolnicy zwracają się do właśnie Tuska, bo rządzi. Rozumiesz już?
ale rządzi teraz i jest odpowiedzialny za naprawę sytuacji do której doprowadził pis ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Rura69: Spoko w 2 miesiace ma naprawic 8 lat? Serio? ja wiem ze on jest odpowiedzialny za wszystko zle - ma wielka moc - bo mimo ze nie rzadzil to byl odpowiedzialny za wszystko zle Tusk, putin i UE. To tworcy wszelkiego zla. A pis to zbawienie.

Miras... w 2
@gorzki99:

Miras... w 2 miesiace nie odkrecisz gowna wylewanego 8 lat.


Szykują się nie rozgonienie protestu rolników, zamiast usiąść do stołu, obgadać plan działania i sprawić by dobrowolnie zjechali z ulic. Stąd jedna wielka beka z Tuska bo kontynuuje działania pisu, a miało być inaczej.