Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zaważyliście trochę różnice w tym jak młodzi vs ludzie na wykopie postrzegają Ukrainców? Jak wejdziemy na TikToka pod tag Ukraina (żeby nie było że to głównie mój feed) to młodzi ludzie w tym nawet oskarki wypowiadają się strasznie negatywnie o Ukrainie i Ukraińcach. Podpisują to często ryjem, imieniem i nazwiskiem, więc wątpię aby to były “rosyjskie trolle”.Na wykopie głównie są mężczyźni w wieku 30+ i tutaj nic negatywnego nie można powiedzieć, bo jesteś nazywany ruska onuca natychmiast. Tak tylko mnie ciekawi skąd aż taka duża różnica pokoleniowa? #ukraina #ukraincy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@Dietetyq: Widać że powinieneś siedzieć na tik toku i oglądać jak ludzie udają że śpiewają piosenki a nie na wykopie. Jak nie rozumiesz filozoficznego kontestowania opresyjnej rzeczywistości na tagu przegryw, bądź eksperymentów socjologicznych i społecznych na tagu famemma To jest aż smutne ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak bardzo chciałeś zabłysnąć a obnażyłeś tylko swój poziom.
@Little_Makak: ziomek Ty masz tu konto 10 miesięcy ja mam tu konto 10 lat - nie jesteśmy tacy sami, ja jestem żywą emanacją portalu Wykop i moja wiedza rozciąga się od głębokiej wiedzy na temat pillów wszelakich, przez rynki kapitałowe i nieruchomości wszelakie a na dogłębnej analizie patostreamów, gal freak fajtowych i programie "rolnik szuka żony" kończąc

co nie zmienia faktu, że średnia IQ tutaj < 70 tyle dobrze że ludzie
Dietetyq - @Little_Makak: ziomek Ty masz tu konto 10 miesięcy ja mam tu konto 10 lat ...

źródło: 5o32tt

Pobierz
@Dietetyq:

ziomek Ty masz tu konto 10 miesięcy ja mam tu konto 10 lat

xd brawo ty, pewnie jesteś takim insiderem, że nawet ogarniasz aferę zbożową?

co nie zmienia faktu, że średnia IQ tutaj < 70

Na tagach #f1 #rolnikszukazony i #loveisland jak najbardziej, może nawet mniej.
Fakt że nie kojarzysz mojej twórczości świadczy tylko o tym że jesteś petem który niewiele ogarnia, bo jestem tu minimalnie dłużej niż te 10
Fakt że nie kojarzysz mojej twórczości świadczy tylko o tym że jesteś petem który niewiele ogarnia,


@Little_Makak: haha "twórczości" jak Ty masz 1 obserwującego a większość Twoich wpisów to jednozdaniowe komentarze ^^

weź napij się lepie ciepłej herbatki i snikersem zagryź