Wpis z mikrobloga

Zauważyliście że na strajk rolników plują głównie te same osoby co podczas covi*a byli za przymusowym szprycowaniem i segregacją sanitarną? Ale jakoś mnie to nie dziwi, inteligencja nie jest mocną stroną ludzi którzy uważają że mleko jest z marketu a ukraina jest krystalicznie czystym krajem którego w żadnym wypadku nie wolno krytykować.

#ukraina #koronawirus #szczepienia #rosja #rolnicy
  • 9
@Viado:

Bo to są konta agencyjne, wspierające w/w akcje, wspomagające medialną propagandę.
Ich główne zadanie to zaśmiecanie merytorycznych dyskusji, w celu zniechęcenia do jej udziału innych normalnych użytkowników.
@Viado: No to lap mindfucka:
Do rolnikow nie mam nic - nawet szacunku za to co robia.
I mam 0 (slownie: zero) dawek przyjetych "szczepionki" na koronke. Uwazam ze to byla szopka. Wirus oczywiscie byl (i pewno jest dalej) ale reakcja na niego byla skrajnym debilimem. Kto mial arobic ten zarobil.

Czyli jak widac Twoja teoria sie nie spina :D

P.S:

a ukraina jest krystalicznie czystym krajem którego w żadnym wypadku
@Viado: mi się wydawało, że inteligencja nie jest mocną stroną konfiarzy i nieudaczników którzy nie potrafią dorobić się mieszkania/domu i narzekają na ceny
@Viado: Niestety, ale wykopki to idioci. Dzisiaj pare podobnych wykopanych znalezisk o tematyce protestów i ataku na rolników. Oczywiście z góry, z fałszywą i ustawioną tezą.

Poniżej inny mój wpis z dzisiaj.

Dziwnym trafem dzisiaj jest tutaj skondesowany atak zsynchornizowany ze skandalicznymi słowami tuska:

Zdaniem premiera każdy, kto wyraża proputinowską narrację i antyukraińskie hasła, dopuszcza się "zdrady stanu". - Mam nadzieję, że zarówno protestujący jak i wszystkie służby wyciągną z tego
@velmar: No tak to nie tak, że ludzie krytykują forme wszyscy co się nie zgadzają z nami to agenci i hoj i tak #!$%@? każda kolejna grupa zawodowa/ polityczna. Krytyk = Agent, Zbrodniarz = Sojusznik