Wpis z mikrobloga

Kontrowersyjna ankieta, jak gotowała Ci twoja mama / opiekunka w dzieciństwie? Oczywiście bierzemy pod uwagę umiejętności przy dostępnych produktach i zarobkach.

#gotujzwykopem #gotowanie

jak gotowała Ci twoja mama / opiekunka

  • Bardzo źle 2.2% (2)
  • Źle 6.5% (6)
  • Neutralnie, czyli do zjedzenia ale bez szału 21.5% (20)
  • Dobrze 28.0% (26)
  • Bardzo dobrze 41.9% (39)

Oddanych głosów: 93

  • 5
@K-S-: Nie ma na to prostej odpowiedzi. Mama gotowała na co dzień i jedzenie było dobre, nic zjawiskowego ale myślę, że powyżej średniej. Tata gotował sporadycznie, z raz / dwa razy na tydzień i gotował rewelacyjnie. Starsza (8 lat) siostra bardzo rzadko gotowała ale bardzo dobrze, zaczęła więcej gotować po wyprowadzce z domu i robi to świetnie, zwłaszcza wypieki. Brat (7 lat) starszy jak trzeba było to coś ugotował albo robiliśmy
@K-S-: zarówno Mama jak i Babcia gotują/gotowały wspaniale - zwykłe potrawy typu pieczony kurczak czy krupnik, ale wszystko było po prostu smaczne, starannie przygotowane, ładnie podane, doprawione w sam raz, z produktów wysokiej jakości, nie przekombinowane. Bardzo dużo się od nich nauczyłam i cieszę się że miałam taką edukację kulinarną.
@K-S-: Ja bardzo źle wspominam, nie lubiłem tego co matka zrobiła, z drobnymi wyjątkami np. jakaś sałatka czy zupa. Ogólnie to nie chciałem jeść, wolałem za dzieciaka robić sobie kanapki, a jak byłem trochę starszy to już sobie gotowałem proste rzeczy. Jak goście byli to potrafiłem jeść przy stole chleb z keczupem zamiast schabowego. W podstawówce jadałem na stołówce i ze sklepiku szkolnego. Szybko też wyprowadziłem się z domu. Nawet na