Wpis z mikrobloga

#batman #suicidesquad #gry
Nowy Legion Samobójców, czyli gra usługa, nastawiona na co-opową grę z innymi graczami, mająca premierę mniej niż miesiąc temu ma w 24 godzinnym piku ( i aktualnie grających też ) mniej grających na całym świecie niż nasz polski ˣᴰ #gothic . #batmanarkhamknight ma z kolei x4,5 tylu grających w piku. To nawet nie jest umieranie gry, to jest jedno wielkie xDˣᴰ. Dziewięć lat developingu gry, której nikt nie chciał. Gargantuiczna porażka dyrektorów i księgowych w wielkim korpo (czyli to co lubię). Szkoda tylko, że pewnie za nią odpowiedzą nie ci co powinni.

Obserwowanie stanu tej gry to trochę moje guilty pleasure. Uwielbiałem totalnie serię Arkham i myślałem sobie pod premierę Legionu Samobójców zplatynkować poprzednie części, a potem na jakiejś promce pozabijać członków ligi. Ale nie spodziewałem się mimo wszystko takiego gówna i takiego nasrania na fanów serii. Pozderki Mireczki. #gownowpis
plasq - #batman #suicidesquad #gry
Nowy Legion Samobójców, czyli gra usługa, nastawio...

źródło: stimczarts

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@Krs90: pozostaje pytanie czy Skull and Bones to w ogóle było żywe (poza recenzentami i youtuberami). W tej grze to akurat czat nie działa od premiery xDD. Ubisoft sam by dawno ubił jej produkcję, ale oddział w Singapurze, który ją robił był hojnie dotowany przez rząd.
  • Odpowiedz
@plasq:
A czego oni się spodziewali, zrobili ten sam kupsztal co Gotham Knights, tym bardziej powinni wyciągnąć jakieś wnioski po poprzedniej odsłonie a oni dalej brnęli w ten syf.
  • Odpowiedz
@plasq:

Gargantuiczna porażka dyrektorów i księgowych


Co mają księgowi do sukcesu gry? Ty wiesz czym się księgowy zajmuje?
  • Odpowiedz
@plasq: Kwestia czy są w stanie jeszcze naprawić tą grę. Zepsute na premierę No Man's Sky oraz Fallout 76 obecnie mają dziennie po 13k i 24k graczy.
  • Odpowiedz