Wpis z mikrobloga

Mircy, mam dwie ważne informacje:
1. jestem głupszy niż zakłada system
2. Pan Profesor Glapiński nie miał żadnego wpływu na ceny nieruchomości w Polsce. czyli albo to nie on zrobił referencyjną 0,1% (pewnie znowu Żydzi), albo ta referencyjna nie miała żadnego związku z rynkiem nieruchów w Polsce

@bomba4 Buda i Hetman też sobie takich trepów opłacą żeby wam potem w kolejnych latach mydlić oczy pomylonym pie##oleniem, że wszędzie rosło i naćpiesz się, dasz Bekę/0% a wypadek i tak by się zdarzył

#nieruchomosci
affairz - Mircy, mam dwie ważne informacje:
1. jestem głupszy niż zakłada system
2. P...

źródło: bomba4

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@affairz:
Co ostatni taki wysyp debili popierających tego szkodnika?
Farma trolli?

Cieszą się że inflacja chwilowo 6% na zerowym VAT i tarczach, a koleś już w 2019 srał nam na złotówkę, a przypominam że ani COVID ani wojny nie było
  • Odpowiedz
@affairz: Stopy 0% w 2021 to może jeszcze jakoś "da się" wytłumaczyć XD Ale tej brawurowej obniżki stóp pod wybory to już nie ma opcji.
  • Odpowiedz
@affairz: Właśnie ja mam podobne wrażenie, przy każdym wątku o Glapińskim pojawia się masa wpisów, że on nie miał z inflacją nic wspólnego (jakby NBP nie wiem od czego było), że inflacja i tak by wystąpiła nie ważne co by zrobił itd. Z jednej strony to na pewno jest jakoś sponsorowane, z drugiej ludzie nasłuchali się takich bzdur w mediach "dużego formatu" (TVP?) i powielają je dalej. Prawda jest taka, że
  • Odpowiedz
@bomba4: Ale głupia infografika. Twierdzisz że jak Glapiński da stopy na 0% i wykreuje akcją kredytową jak przy BK2% 30-40 mld z powietrza to nie zwiększa inflacji? Czyli nagle w obiegu pojawia się kilkukrotnie więcej pieniędzy, z czego część wykreowana z powietrza i to nie zwiększa inflacji? To co robisz podchodzi pod celowe wprowadzanie ludzi w błąd.
  • Odpowiedz
@affairz: Wg fiat money im większa inflacja tym większy wzrost gospodarczy - i chyba Ci w PiS w to uwierzyli i pchali jak mogli inflację do góry. A teraz możemy korzystać z tego dobrobytu który zbudowali i cieszyć się z gigantycznych cen które wciąż rosną (stąd też kryzys mieszkaniowy).
  • Odpowiedz
@affairz: Ty go przewyższasz pod każdym względem patrząc na to co wypisujesz

końcu na poziomie porozmawiamy


@affairz: jak można gadać na poziomie z kimś kto ciągle pisze coś o płatnych trolach i agencjach PRowych xDDD

@jacos911
Stopy procentowe nie wpływają w żaden sposób na inflację podażową. Są bezsensownym tworem. To, że banki bardzo je lubią bo to oznacza więcej kasy dla nich to inna kwestia. Kredyt 2% czy 0% to
  • Odpowiedz
  • 2
@majkel88: przecież ta cała "rada" to była ustawka. Dąbrowski #!$%@?ł tylko o obniżaniu jak Łon, a jak Tusk u władzy to nagle wyskoczył, że będą podwyżki rozważać xD
  • Odpowiedz
@affairz: chodzą słuchy, że te same konta które pompują narrację, że lil glapa nie jest niczemu winien, to te same konta które napompowały aferę o rody i każdy inny temat zastępczy na tagu. nie brak opinii, że po odcięciu pisowskiego finansowania farmy trolli znalazły nowe źródło pieniążków ;)
kissmybattery - @affairz: chodzą słuchy, że te same konta które pompują narrację, że ...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • Odpowiedz