Wpis z mikrobloga

Mircy, mam dwie ważne informacje:
1. jestem głupszy niż zakłada system
2. Pan Profesor Glapiński nie miał żadnego wpływu na ceny nieruchomości w Polsce. czyli albo to nie on zrobił referencyjną 0,1% (pewnie znowu Żydzi), albo ta referencyjna nie miała żadnego związku z rynkiem nieruchów w Polsce

@bomba4 Buda i Hetman też sobie takich trepów opłacą żeby wam potem w kolejnych latach mydlić oczy pomylonym pie##oleniem, że wszędzie rosło i naćpiesz się, dasz Bekę/0% a wypadek i tak by się zdarzył

#nieruchomosci
affairz - Mircy, mam dwie ważne informacje:
1. jestem głupszy niż zakłada system
2. P...

źródło: bomba4

Pobierz
  • 39
@affairz: Właśnie ja mam podobne wrażenie, przy każdym wątku o Glapińskim pojawia się masa wpisów, że on nie miał z inflacją nic wspólnego (jakby NBP nie wiem od czego było), że inflacja i tak by wystąpiła nie ważne co by zrobił itd. Z jednej strony to na pewno jest jakoś sponsorowane, z drugiej ludzie nasłuchali się takich bzdur w mediach "dużego formatu" (TVP?) i powielają je dalej. Prawda jest taka, że
@affairz: Ty go przewyższasz pod każdym względem patrząc na to co wypisujesz

końcu na poziomie porozmawiamy


@affairz: jak można gadać na poziomie z kimś kto ciągle pisze coś o płatnych trolach i agencjach PRowych xDDD

@jacos911
Stopy procentowe nie wpływają w żaden sposób na inflację podażową. Są bezsensownym tworem. To, że banki bardzo je lubią bo to oznacza więcej kasy dla nich to inna kwestia. Kredyt 2% czy 0% to