Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanko od zielonki
Jaki zawodnik was najbardziej drażni z zespołów PlusLigi? Jeśli chcecie to można uzasadnić odpowiedź :)
U mnie jest to Gladyr z JW. W sumie jakiegoś konkretnego powodu nie pamiętam, ale ogólnie drażni mnie jakoś swoim vibem. Może to po tym jak, w którymś meczu zaczął się rzucać do kibiców i chciał iść ich bić, aż go odciągali (wczoraj nawet komentatorzy bali się z nim konfrontacji XD) ewidentnie głowa nie dojeżdża

#siatkowka
  • 18
@soklop: mnie drażni każdy, który myśli że skoro odbija piłkę to może zabierać głos w każdej sprawie.
Później są kwiatki typu Kubiak mówiący bzdury o depresji.
Prości ludzie, którym się coś wydaje....
A najbardziej przechlapane ma u mnie były już siatkarz - Marcin Możdżonek który uciekł z tonącego AZS-u Olsztyn tuż przed startem sezonu 2008, a później płakał że został wygwizdany.
@soklop: oczywiście Łukasz Kaczmarek :) Moim zdaniem to zwykły burak :) Coś jak Kubiak wspomniany. To taki typ co w szkole chodził na AKS i odwaliło w głowie od fejmu :P

Co do Gladyra to mam odmienne zdanie. Wydaje mi się że jest to człowiek o dużym serduchu któremu bardzo zależy na dobru zespołu i wyniku, nie #!$%@? się w owijanie w bawełnę i lubi szybko rozwiązywać problemy. Takich lubię :)
Kubiak


@banan5005: Kubiak to chociaz dymi jak zespol tego "potrzebuje". Cos jak ngapeth kiedy trzeba chaos wprowadzic, bo za dobrze przeciwnikom idzie. A kaczmarek to juz pokazal jak sam swoim zachowaniem potrafi pociagnac zespol na dno w LM jak mogli wygrac 3:1 z halbankiem.
  • 2
@nammah: dlatego cieszę się z tej zmiany, bo z tej dwójki to zdecydowanie bliżej mi do ZAKSY. Jeszcze wyciągneli od nich Szymure, który moim zdaniem jest trochę niedoceniany, więc to również bardzo dobry ruch
@soklop: Szalpuk za szukanie zaczepki po każdej skończonej akcji. Kaczmarek i Fornal niby też często to robią ale u Artura jest w tym za dużo agresji co zalatuje mi trochę taką osiedlową patolą.
  • 1
@Ice_Glaze: od razu nie mogę się wysprzęglić ze wszystkiego, po co robić sobie wrogów na starcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

od jakiegoś czasu biernie obserwowałem tag, ale stwierdziłem, że trzeba się zalogować i rozruszać towarzystwo, bo czasami zawiewa stypą ;))
@soklop @banan5005 Gladyr to buc który do dzisiaj wyrzuca wszystkie frustracje na każdego w Hali Azoty, bo mu światło nie pasuje, bo naklejki nie takie, no ogolnie zrównać z ziemią. wielkie serducho do sportu może ma, ale z charakteru to nie wiem, ochrzanił mnie kiedyś bo stał za drzwiami ze szlugiem a ja wychodząc go nie widziałam, wiec do dzisiaj mam awersje :P