Wpis z mikrobloga

  • 1
@owsikalfred był już głośny przypadek, że cywilny transport z pomocą dla ukraińskiego wojska utknął. A ile może być takich co nie jest o nich głośno? Już nie wspominając o tym, że kraj który jest w trakcie wojny traci pieniądze przez zablokowaną granicę.
  • 0
@owsikalfred nie. Przytoczyłem jego komentarz z twittera i dodałem własny w kolejnym zdaniu. Trzeba być ślepym by nie widzieć, że blokada granicy przeszkadza Ukrainie w obronie.
@Grooveer: myślisz bardzo krótko wzrocznie nawet jeśli ukr nie padnie to Rosja może iść dalej. A jeśli padnie to i tak pójdzie i do tego scenariusza musimy się przygotowywać kiedy front jest daleko od nas.
@Grooveer: od kilkunastu dni jest protest rolników i blokuja granice i był tylko jedn przypadek gdzie został zablokowany jakis pojazd humanitarno-wojskowy ktory miał trafić na ukraine .Zachowujesz sie jakby ten pojazd ktory stał na granicy miałby cokolwiek zmienic nawet nie wiadomo co to było xd . probujesz wmowic ludzia ze rolnicy blokuja sprzet humanitaro-wojskowy i ze przez polske ukraina padnie .Jeszcze powiec ze na granicy czekaja f-35 i abramsy i sa
@Grooveer: Panie Debilu, skoro tak rozpoczynamy rozmowę...

https://twitter.com/i/status/1760309852398645704 czas 2:48 "Bo ani grama tego zboża an sprzedaż, nie wwieziono na Polski rynek. Teraz nie ma żadnej zgody na eksport zboża do Polski z Ukrainy"
Pan Zelenski zwyczajnie kłamie... Pokazała to udostępniona przez rząd Polski, po wielkim bólu lista firm która to zboże importowała... Oraz rolnicy który pokazali że ten proceder nadal trwa.
Kto inteligentny popiera blokowanie granicy kraju, który walczy o przetrwanie przed wrogim zbrodniarzem, który ma imperialne zapędy i może pójść dalej?


@Grooveer: ja