Wpis z mikrobloga

Spotkałem pewnego ziomka, który w życiu wiele przeszedł, wyszedł z alkoholu i od jakiegoś czasu aby mieć jakieś zajęcie, złapał zajawkę na podróżowanie. Podróżował z innymi samotnymi osobami, które zbierają się na jakiś grupkach z facebooka w tej tematyce. Nikt się nie zna, zbierają się ekipą i jeżdżą/lecą. Chłop tak zwiedził masę krajów oraz poznał sporo osób. Powiedział też, że na początku myślał, że takie wypady z obcymi, to naprawdę polegają na zwiedzaniu i zawieraniu znajomości i był na to nastwaiony, a tak naprawdę to tam samotne kobiety jadą się głownie dymać z tymi facetami aż dym leci. Kiedy poznał swoją żonę, to już na takie wypady z wiadomych przyczyn przestał jeździ. Teraz podróżuje z partnerką, albo z z kilkoma poznanymi tak znajomymi.

Może ktoś to potwierdzić? Aż dziwne, że ludzie nie mają żadnej godności.
#podroze #logikarozowychpaskow #rozowepaski #podrozujzwykopem #s--s
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@technojezus: ja bym wątpił - jak baba na potrzebę bolca, to znajdzie odpowiedniego w pół godziny na Tinderze, albo pójdzie do klubu. Cała ta otoczka podróży, kosztów tylko komplikuje temat
  • Odpowiedz
@technojezus: nie byłem ale myślę że to zależy (czyli jak wszystko)
Myślę że samotne laski na takich wycieczkach są otwarte na przygodę jeśli trafi się ktoś kto im się podoba, ale na pewno nie będą to robić na siłę. Dziewczyny nie mają takiego popędu.
  • Odpowiedz
Ale co chcesz potwierdzać? Ludzie są różni, dla jednyvh (ban/facetow) posiadanie przyjaciela płci przeciwnej będzie akceptowanej dla drugich nie i tak ze wszystkim. Nie ma jednego przepisu na życie a ludzi na świcie over ile już teraz, bo na pewno ponad 7 miliardów. Każdy lubi co innego, sęk w tym żeby znaleźć człowieka, któremu będzie pasować to co tobie i świadomość, że to się zmienia, więc co kilka lat zmieniać wybrankę/wybranka i
  • Odpowiedz
wolą kogoś poznać na neutralnym gruncie i poobserwować i dopiero potem wybrać


@AlienFromWenus: przecież to ruchadełka i po to wyjeżdżają, by nie robić złej opinii w domu
  • Odpowiedz