Wpis z mikrobloga

Adamek vs Khalidov. Dla mnie ta walka nie wywołuje żadnych emocji. Bez względu kto wygra czy przegra to na nic to nie wpłynie. Adamek jak przegra to powie, że ma 50 lat i nie walczył od 10, Khalidov jak przegra to powie "boks nie jest moją formułą, a Adamek to były mistrz świata"
Walka o pietruszke. Jeszcze niepełnowymiarowa walka w boksie tylko zasady jak w boksie amatorskim. Czy ta walka przyciągnie więcej widzów niz Khalidov vs Pudzian biorąc pod uwage, że KSW mocno dostało na oglądalności przez FAme i młodzi przeszli na celebrytów.

#sport #kanalsportowy #famemma #ksw

Czy ta walka wywołuje emocje?

  • tak 9.3% (30)
  • nie 90.7% (293)

Oddanych głosów: 323

  • 13
@arturek98c: jako widz KSW, który obejrzał wszystkie gale od 2016 roku poza KSW Zagrzeb (z uwagi na wyższą konieczność, impreza urodzinowa dziewczyny :)) nawet nie planuję tego badziewia oglądać a nadmienię, że wszystkie były oglądane z ppv/Viaplay, bez piracenia :) Tu jednak nie ma szans żebym to obejrzał, zbyt ordynarny skok na kasę który zainteresuje chyba tylko Januszy. Do tego starcie De Friesa w grapllingu, bez jaj. Równie duże emocje wywołałaby
@arturek98c: Z jednej strony zgadzam się, że walka nudna i bez sensu, bo a) Adamek jest nudny i ma iq 80 b) Khalidov jest nudny i znudzony walką. Ale mam ogrom znajomych, którzy uważają, że OBOŻE CO ZA WALKA, LATA NA NIĄ CZEKAŁEM Z WUWUZELĄ, więc trudno się dziwić KSW, że chce to zrobić. Na wejście może jeszcze Michał Wiśniewski zagrać Wstań powiedz, nie jesteś sam, a Adam Małysz może to
@jmateuszj: Nie znam się na mma, De Fries jest zajebistym grapplerem i łatwo wygra czy właśnie #!$%@?? Bo z tego co napisałeś walka mało emocjonująca. Czemu?
@Je22: De Fries jak na polskie warunki jest przede wszystkim świetnym zawodnikiem MMA, tylko z bardzo niewidowiskowym stylem walki dla postronnych widzów. Zaryzykowałbym nawet, że gdyby wrócił do UFC to spokojnie byłby teraz w top10 jeśli psychika by nie zawiodła. Grapplerem jest bardzo dobrym, na tym opiera swój gameplan w MMA i przez to te walki nie porywają jednak umiejętności nie można mu odmówić. Zwłaszcza ja nie odmówię bo za grapplingiem
@jmateuszj: A w walce wieczoru kogo stawiasz? O ile nie znam się w ogóle na mma, tak z boksem jest lepiej. Osobiście średnio sobie wyobrażam, że zawodnik mma, nawet jeśli świetny, pokonuje gościa który był mistrzem Polski w boskie, mistrzem w wadze półciężkiej i junior ciężkiej, plus walczył o pas wagi ciężkiej. No ja osobiście tego nie widzę.
@Je22: Też nie wyobrażam sobie żeby zawodnik MMA wygrał w boksie z zawodnikiem wywodzącym się z tej dyscypliny przy założeniu, że obaj są/byli czołówką w swoim sporcie. Mimo sympatii do Mameda nie mam pojęcia jak miałby to wygrać, chyba tylko jeśli Adamek okazałby się już bardzo zardzewiały i wyszedłby typowo po wypłatę. Z resztą Mamed nigdy jakimś nadzwyczajnym bokserem nie był nawet w MMA, połowa wygranych to poddania, wśród pozostałych wygranych